Główne zdjęcie

Internet radiowy Warszawianka

Wyszukiwarka zasięgu

Warszawianka - Internet

Świat idzie do przodu, a dostęp do najnowszych rozwiązań cyfrowych daje nam nieosiągalne do tej pory możliwości. Internet radiowy oferowany mieszkańcom mniejszych miejscowości? Tak, czemu nie? Nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie! Już teraz możesz stać się posiadaczem łącza śradiowego w miejscowości Warszawianka. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub wysłać wiadomość, aby poznać szczegóły oferty, którą kierujemy do mieszkańców twojej miejscowości. Nie czekaj, zrób to już dziś!

Warszawianka — pakiety na internet Radiowy

W ramach naszej oferty masz możliwość wyboru jednego z trzech pakietów, które stworzyliśmy dla naszych klientów. Dbamy o poziom ich zadowolenia i dlatego zawsze staramy się zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania tak dobrze, jak to tylko możliwe. Możesz już teraz wybrać odpowiedni pakiet internetu radiowego, uwzględniając sposób, w jaki zamierzasz z niego korzystać. Internet radiowy jest najlepszym wyborem, zarówno dla gospodarstwa domowego, jak i biznesu. Musisz jeszcze tylko zdecydować, jakimi parametrami łącza jesteś zainteresowany. Przemyśl też kwestie finansowe. Jaką kwotę chciałbyś przeznaczać? Na pewno znajdziesz wariant uwzględniający wszystkie twoje potrzeby i oczekiwania. Kilka zdań na temat każdego z dostępnych pakietów znajdziesz w dalszej części tekstu.

Internet Radiowy Warszawianka - pakiet Lekki

Prędkość: 20/1 MB/S

Brak limitu danych
70
miesięcznieBrutto

Pakiet ekstra internetu radiowego jest przeznaczony dla tych osób, które nie chcą ponosić zbędnych wydatków. To łącze o podstawowych parametrach oferujemy w niskiej cenie, aby również osoby korzystające z internetu sporadycznie mogły dołączyć do grona użytkowników sieci internetowej, nie obciążając przy tym zbytnio domowego budżetu. Jeśli internet jest tylko dodatkiem do ich codziennego rozkładu dnia, czemu mieliby przepłacać za łącze, którego możliwości nie będą mieli okazji w pełni wykorzystać?

Internet Radiowy Warszawianka - pakiet Standard

Prędkość: 30/3 MB/S

Brak limitu danych
80
miesięcznieBrutto

Nie będziesz jedynym użytkownikiem internetu w swoim domu? Zadbaj o wasz wspólny komfort pracy, nauki i spędzania czasu wolnego. Symultaniczne korzystanie z łącza internetowego nie będzie żadnym problemem, jeśli wybierz ofertę naszej firmy na najlepszy internet radiowy. Pakiet standard pozwoli wam funkcjonować zgodnie ze standardami, jakich oczekujecie.

Internet Radiowy Warszawianka - pakiet Premium

Prędkość: 40/4 MB/S

Brak limitu danych
100
miesięcznieBrutto

Pakiet Ultra to odpowiedź na ciągle rosnące oczekiwania użytkowników biznesowych. Jeśli twoja firma lub działalność ma być konkurencyjna i przynosić zyski, musisz wybrać najlepsze dostępne rozwiązanie technologiczne. Aktualna sytuacja sprzyja obciążeniu łącza, gdyż działalność zarobkowa większości firm i biznesów przeniosła się do internetu. Łącza internetowe poddawane są większym niż kiedykolwiek obciążeniom, dlatego potrzebujesz usługi takiej jak pakiet Ultra. Inwestycja w pakiet Ultra zwróci się wielokrotnie, gdyż usprawni działanie twoje i twoich pracowników. Wybierz najszybszą dostępna prędkość i obserwuj, jak rozwija się twój business.

Kontakt – Internet Radiowy Warszawianka

Zapraszamy do kontaktu. Montujemy internet radiowy w miejscowości Warszawianka i jej okolicach. Pojawimy się w twoim lokalu po uprzednim kontakcie i umówieniu na konkretny termin. Zadzwoń lub napisz, aby stać się posiadaczem internetu radiowego! Jak szybko przebiegnie instalacja internetu radiowego we wskazanej przez Ciebie lokalizacji? Przekonaj się sam! Internet radiowy to rozwiązanie ekologiczne. Napisz lub zadzwoń już teraz, nie zwlekaj z podjęciem decyzji. Nasza firma gwarantuje najwyższy poziom wykonywanych instalacji i dostarczanych usług! Jesteśmy znani z dbałości o satysfakcję naszych klientów.

Adres:

ul. Sadowa 1

05-090 Sękocin Nowy

Email:

biuro@internett.pl

NIP:

522-174-62-78

Godziny pracy:

poniedziałek-piątek: 8 - 18

sobota: 10 - 14

Grafika dekoracyjna
Grafika - ikona przesuń na górę.