Główne zdjęcie

Internet dla domu i firm

Internet światłowodowy dla domu

Polecamy współpracę z naszą firmą w celu bezpośredniego połączenia Twojej prywatnej posiadłości do naszej sieci. Jeśli szykujesz budowę, lub Twój dom stoi już w wymarzonej lokalizacji, skontaktuj się z naszym działem handlowym aby uzyskać wszystkie najważniejsze informacje na temat możliwości jakie oferuje nasza firma. Po określeniu dokładnej lokalizacji Twojej inwestycji obliczmy koszt oraz zaproponujemy najwygodniejsze i najmniej inwazyjne rozwiązania budowy architektury sieci. Prowadzimy pełne prace budowlane, monterskie i techniczne. Tworząc własną sieć, dlatego jesteśmy pewni o jej niezawodności i wysokiej jakości dostarczanego łącza internetowego. Postaw na współpracę z lokalnym polskim dostawcą aby mieć pewność o profesjonalnym i osobistym podejściu do klienta.

Oferta internetu dla klientów biznesowych

Dla płynności informacji w firmie oraz między kontrahentami ważna jest bezstresowa oraz niezawodna komunikacja. Aby ta taka była potrzebna jest niezawodna infrastruktura techniczna, która będzie w stanie zapewnić możliwie jak najstabilniejsze łącze do sieci internet.

Element graficzny, pokaz tekst
Zdjęcie: Dostęp do sieci

Dostęp do sieci

Łącza są zestawiane w technologii zależnej od lokalizacji Klienta, niemniej najczęściej są to linki radiowe (punkt-punkt) np. w paśmie radiowym 5500 MHz. Połączenia są zestawiane na sprzęcie Miktotik lub Ubiquiti (w zależności od potrzeb i wymagania gwarantowanej przepustowości). Zestawiamy również połączenia na kablach miedzianych oraz na światłowodach

Element graficzny, pokaz tekst
Zdjęcie: Adresacja IP

Adresacja IP

Każdy Klient w zależności od potrzeb może otrzymać podklasę publicznych adresów IP, na adresach publicznych z naszych klas adresowych (jeden użyteczny adres IP publiczny - pakiet lekki). Na urządzeniu po stronie Klienta może być zrealizowane np. rozdzielenie sygnału (nat).

Element graficzny, pokaz tekst
Zdjęcie: Zapewnienie jakości technicznej

Zapewnienie jakości technicznej

Usługi dla naszych klientów świadczymy przy wykorzystaniu łączy symetrycznych do 1000Mb/s, o pełnej gwarancji pasma. Zapewniamy zerowy poziom utraty pakietów IP i bardzo niskie opóźnienia w całej naszej sieci - zawsze dysponujemy zapasem pasma wystarczającym do przesłania całkowitego ruchu generowanego przez naszych klientów, również w przypadku awarii jednego z dostawców.

Element graficzny, pokaz tekst
Zdjęcie: Ceny

Ceny

Ceny są ustalane bezpośrednio z każdym klientem. Mogą się różnić w zależności do lokalizacji i indywidualnych ustaleń.

Oferta internetu światłowodowego

Oferujemy budowę oraz podłączenie do internetu światłowodowego oraz rozprowadzenie internetu bezprzewodowego po całej firmie aby jego sygnał był stabilny i silny w całej siedzibie firmy. Rozpoczynając z nami współpracę nie będziesz musiał martwić się fatalnej jakości połączeniami z klientem.

100Mb/s juz od: 67zł

Kontakt w sprawie internetu światłowodowego i radiowego.

Mamy nadzieję, że zauważyłeś, że jesteśmy pewni siebie i pewni sieci którą sukcesywnie tworzymy w Twojej okolicy od lat. Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy małą, lokalną polską firmą, która skupia się na naszych klientach w sposób indywidualny. Zapewniamy nie tylko najwyższą jakość łącza internetu światłowodowego, ale również indywidualną opiekę, która różni nas od wielkich dostawców tej samej technologii na rynku polskim.

Adres:

ul. Sadowa 1

05-090 Sękocin Nowy

Email:

biuro@internett.pl

NIP:

522-174-62-78

Godziny pracy:

poniedziałek-piątek: 8 - 18

sobota: 10 - 14

Grafika dekoracyjna
Grafika - ikona przesuń na górę.