Główne zdjęcie

O nas

O nas

Firma Internett od lat tworzy stabilną sieć internetu światłowodowego w Twojej okolicy. Dlaczego warto nas wybrać?

Zdjęcie: Filozofia Lokalnego Rozwoju

Szczycimy się filozofią rozwoju lokalnego. Firmę tworzą mieszkańcy Twoich okolic. Kontaktowi techniczni oraz uczciwi sprzedawcy. Zależy nam na rozwoju naszego najbliższego otoczenia i stworzenie wspólnoty, która ma dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych na rynku.

Zdjęcie: Internet dostarczamy bezpośrednio do Ciebie

Dostarczamy technologię, internet światłowodowy, bezpośrednio do Ciebie, dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad tworzoną przez nas infrastrukturą.

Zdjęcie: Sami naprawiamy usterki.Bez podwykonawców. Szybkie tempo naprawy.

Każdy problem, zgłoszony przez naszych klientów jesteśmy w stanie znaleźć w rekordowo szybkim czasie. Posiadając pełną kontrolę nad infrastrukturą nie jesteśmy ograniczeni usługami podwykonawców oraz dużych dostawców.

Zdjęcie: Niezalezność od wielkich dostawców

Powtarzamy, że jesteśmy w pełni niezależni od wielkich dostawców i sami ustalamy pozwolenia z lokalnymi władzami. Sami tworzymy naszą infrastrukturę (tak, stawiamy nawet własne słupy, jeśli mieszkasz na przysłowiowym odludziu!). Budujemy bezpiecznie, logicznie dzięki czemu, nasi klienci cieszą się stabilnym i niezawodnym internetem światłowodowym niezależnie od pory roku czy warunków atmosferycznych panujących za oknem.

Kontakt w sprawie internetu światłowodowego i radiowego.

Mamy nadzieję, że zauważyłeś, że jesteśmy pewni siebie i pewni sieci którą sukcesywnie tworzymy w Twojej okolicy od lat. Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy małą, lokalną polską firmą, która skupia się na naszych klientach w sposób indywidualny. Zapewniamy nie tylko najwyższą jakość łącza internetu światłowodowego, ale również indywidualną opiekę, która różni nas od wielkich dostawców tej samej technologii na rynku polskim.

Adres:

ul. Sadowa 1

05-090 Sękocin Nowy

Email:

biuro@internett.pl

NIP:

522-174-62-78

Godziny pracy:

poniedziałek-piątek: 8 - 18

sobota: 10 - 14

Grafika dekoracyjna
Grafika - ikona przesuń na górę.