Główne zdjęcie

Pakiety

Pakiety internetu światłowodowego i radiowego

Internet światłowodowypakiet lekki

prędkość:100/100Mbit/S

brak limitu danych

67Brutto
miesięcznie

pakiet lekki

Internett

Dla kogo?

Pakiet lekki internetu światłowodowego jest skierowany do klientów o ograniczonych potrzebach użytkownia sieci w domu. Doskonały wybór jeśli skupiasz się na sporadycznym oglądaniu filmów, czy ograniczonym spędzonym czasie przed komputerem. Pakiet dla ludzi, dla których internet jest dodatkiem i formą pozyskiwania informacji.

Korzyści

W danym poziomie cenowym naszego pakeitu otrzymają Państwo stabilne łącze o predkości pobierania 100mb/s oraz takiej samej prędkośći wysyłania danych. W pakiecie zaliczona jest również technologia VoIP, która daje możliwość założenia telefonu stacjonarnego. Pakiet nie zawiera ograniczeń transferu danych. Możesz cieszyć się internetem bez końca.

Internet światłowodowypakiet standard

prędkość:200/100Mbit/S

brak limitu danych

idealny dla rodziny

80Brutto
miesięcznie

pakiet standard

Internett

Dla kogo?

Pakiet standard internetu światłowodowego skierowany jest do użytkowników, którzy próćz sporadycznego użytkowania internetu w celu pozyskiwania informacji czy oglądania popularnych platform streamingowych. Łącze pozwala na stabilne i szybkie uplodowanie treści do sieci internet.

Korzyści

Pakiet internetowy dla małych rodzin to idealne rozwiązanie dla użytkowników, którzy cenią sobie szybkie i niezawodne połączenie w celach rekreacyjnych. Nasza oferta zapewnia prędkość pobierania wynoszącą 200 Mb/s oraz prędkość wysyłania na poziomie 100 Mb/s. Dodatkowo, w ramach pakietu oferujemy technologię VoIP oraz brak limitów danych, co pozwala na swobodne korzystanie z internetu bez obaw o koszty

Internet światłowodowypakiet ekstra

prędkość:300/100Mbit/S

brak limitu danych

idealny dla rodziny

90Brutto
miesięcznie

pakiet ekstra

Internett

Dla kogo?

Pakiet światłowodowego internetu Ekstra to idealne rozwiązanie dla użytkowników, którzy nie tylko przeglądają internet czy oglądają popularne platformy streamingowe, ale również od czasu do czasu korzystają z aplikacji do kontaktowania się z innymi i używają kamerki internetowej. Nasze łącze zapewnia stabilne i szybkie ładowanie treści do sieci, co pozwala na swobodne korzystanie z sieci bez obaw o przerwy w połączeniu.

Korzyści

Doskonałę rozwiązanie dla rodzin, w których każdy korzysta z internetu w celach rekreacyjnych. Oferujemy prędkość pobierania na poziomie 300mb/s a wysyłania na poziomie 100mb/s. W ofercie rónież zawarta jest technologia VoIP oraz nie ma limitów danych.

Internet światłowodowypakiet ultra

prędkość:500/100Mbit/S

brak limitu danych

zawiera voip

idealny dla freelancerów

114Brutto
miesięcznie

pakiet ultra

Internett

Dla kogo?

Pakiet ultra internetu światłowodowego jest skierowany do użytkowników którzy w posósb profesjonalny korzystają z sieci. Np polecamy ten pakiet wszystkim freelanserom, którzy działają w branżach artystycznych, technicznych, w których wymagany jest przesył ogromnych pakietów danych w bardzo krótkim czasie. Polecamy ten pakiet aspirującym youtuberom, filmowcom i osobom spędzających długie godziny na treningach w rywalizacjach online w wymagające graficzne. Oferta skeirowana jest również do rodzin wielodzietnych.

Korzyści

Pakiet zawiera prędkość pobierania na poziomie 500 mb/s oraz prędkość wysyłania na poziomie 100mb/s. Zawiera również VoIP oraz brak limitu danych.

Internet światłowodowypakiet premium

prędkość:1000/200Mbit/S

brak limitu danych

zawiera voip

idealny dla firm

200Brutto
miesięcznie

pakiet premium

Internett

Dla kogo?

Pakiet Premium Internetu światłowodowego jest najlepszym wyborem dla osób potrzebujących stałego i możliwie najszybszego dostępu do Internetu. Jest to idealny wybór dla firm lub osób potrzebujących jak najszybszej możliwej komunikacji. Świetnie sprawdza się przy wielowątkowej pracy z wykorzystaniem maksymalnych prędkości łącza.

Korzyści

Najwyższy pakiet Internetu światłowodowego Premium to maksimum korzyści, jakie daje użytkownikowi łącze internetowe. Ściąganie i wysyłanie dużych plików trwa zaledwie kilka sekund. Oglądanie filmów czy popularne streamy wideo z wykorzystaniem tego typu łącza to czysta przyjemność pracy.

Internet radiowypakiet radio lekki

prędkość:10/1 Mbit/S

brak limitu danych

50Brutto
miesięcznie

pakiet radio lekki

Internett

Dla kogo?

Pakiet internetu radiowego Lekki, dedykowany jest dla osób, które nie mają ponad przeciętnych wymagań związanych z szybkością korzystania z dostępu do internetu. Polecamy ten pakiet użytkownikom, którzy głównie przeglądają strony internetowe, korzystają z poczty oraz mediów społecznościowych np. facebook, instagram

Korzyści

Pakiet Lekki internetu radiowego, jest to stały i nielimitowany dostęp do wszelkich podstawowych usług i korzyści jakie dostarcza technologia internetowa.

Internet radiowypakiet radio standard

prędkość:20/2 Mbit/S

brak limitu danych

70Brutto
miesięcznie

pakiet radio standard

Internett

Dla kogo?

Pakiet internetu radiowego Standard, skierowany jest dla bardziej wymagających użytkowników. Osoby które, korzystają z większej ilości urządzeń oraz platform typu Netflix, powinny wziąć ten pakiet pod uwagę. Wariant Standard jest dedykowany dla rodzin i osób o nieco większych wymaganiach niż wymagania podstawowe.

Korzyści

Wariant internetu radiowego Standard stwarza możliwość jednoczesnego korzystania z dostępu do internetu większej ilości użytkowników. Warto również zwrócić uwagę na fakt, iż w tym pakiecie zdecydowanie łatwiej pobierać oraz wysyłać większe ilości danych.

Internet radiowypakiet radio ultra

prędkość:30/3 Mbit/S

brak limitu danych

100Brutto
miesięcznie

pakiet radio ultra

Internett

Dla kogo?

Najszybszy dostępny wariant internetu radiowego istniejący w naszej ofercie. Dedykowany dla firm i bardziej wymagających użytkowników korzystających z dostępu do internetu.

Korzyści

Zdecydowanie największa prędkość oraz przepustowość łącza pozwoli na stabilne i szybkie wysyłanie i pobieranie znaczące ilości danych. Dzięki temu jednoczesne oglądanie filmu, oraz przeglądanie stron internetowych nawet z kilku niezależnych urządzeń, powinno odbywać się bezproblemowo.

Do powyższych cen należy doliczyć jednorazową opłatę instalacyjną wraz z urządzeniem. Instalacja światłowodowa napowietrzna 300 zł brutto (router wliczony w cenę instalacji) Instalacja radiowa 300 zł brutto + 100 zł brutto router W przypadku konieczności przeprowadzenia niestandardowej instalacji, jej kosztorys jest każdorazowo wyceniany indywidualnie. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat aktywacyjnych.

Koszty instalacji

400zł / jednorazowo

 • rodzaj instalacji:

  linia napowietrzna
 • rodzaj routera:

  Wifi ac

500zł / jednorazowo

 • rodzaj instalacji:

  linia napowietrzna
 • rodzaj routera:

  Wifi6 ax

700zł / jednorazowo

 • rodzaj instalacji:

  linia napowietrzna
 • rodzaj routera:

  Wifi ac

800zł / jednorazowo

 • rodzaj instalacji:

  linia napowietrzna
 • rodzaj routera:

  Wifi6 ax

Uwaga! Ruter jest własnością klienta. W przypadku zejscia do ziemi koszty instalacji mogą ulec zmianie!

Kontakt w sprawie internetu światłowodowego i radiowego.

Mamy nadzieję, że zauważyłeś, że jesteśmy pewni siebie i pewni sieci którą sukcesywnie tworzymy w Twojej okolicy od lat. Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy małą, lokalną polską firmą, która skupia się na naszych klientach w sposób indywidualny. Zapewniamy nie tylko najwyższą jakość łącza internetu światłowodowego, ale również indywidualną opiekę, która różni nas od wielkich dostawców tej samej technologii na rynku polskim.

Adres:

ul. Sadowa 1

05-090 Sękocin Nowy

Email:

biuro@internett.pl

NIP:

522-174-62-78

Godziny pracy:

poniedziałek-piątek: 8 - 18

sobota: 10 - 14

Grafika dekoracyjna
Grafika - ikona przesuń na górę.