Główne zdjęcie podstrony

Pakiety

Pakiety internetu światłowodowego i radiowego

Internet światłowodowypakiet lekki

prędkość:100/100Mbit/S

brak limitu danych

59Brutto
miesięcznie

pakiet lekki

Internett

Dla kogo?

Pakiet lekki internetu światłowodowego jest skierowany do klientów o ograniczonych potrzebach użytkownia sieci w domu. Doskonały wybór jeśli skupiasz się na sporadycznym oglądaniu filmów, czy ograniczonym spędzonym czasie przed komputerem. Pakiet dla ludzi, dla których internet jest dodatkiem i formą pozyskiwania informacji.

Korzyści

W danym poziomie cenowym naszego pakeitu otrzymają Państwo stabilne łącze o predkości pobierania 100mb/s oraz takiej samej prędkośći wysyłania danych. W pakiecie zaliczona jest również technologia VoIP, która daje możliwość założenia telefonu stacjonarnego. Pakiet nie zawiera ograniczeń transferu danych. Możesz cieszyć się internetem bez końca.

Internet światłowodowypakiet standard

prędkość:300/100Mbit/S

brak limitu danych

idealny dla rodziny

79Brutto
miesięcznie

pakiet standard

Internett

Dla kogo?

Pakiet standard internetu światłowodowego skierowany jest do użytkowników, którzy próćz sporadycznego użytkowania internetu w celu pozyskiwania informacji czy oglądania popularnych platform streamingowych, od czasu do czasu korzystają z aplikacji do kontaktu z innymi i używają kamerki internetowej. Łącze pozwala na stabilne i szybkie uplodowanie treści do sieci internet.

Korzyści

Doskonałę rozwiązanie dla małych rodzin, w których każdy korzysta z internetu w celach rekreacyjnych. Oferujemy prędkość pobierania na poziomie 300mb/s a wysyłania na poziomie 100mb/s. W ofercie rónież zawarta jest technologia VoIP oraz nie ma limitów danych.

Internet światłowodowypakiet premium

prędkość:500/100Mbit/S

brak limitu danych

zawiera voip

idealny dla freelancerów

99Brutto
miesięcznie

pakiet premium

Internett

Dla kogo?

Pakiet premium internetu światłowodowego jest skierowany do użytkowników którzy w posósb profesjonalny korzystają z sieci. Np polecamy ten pakiet wszystkim freelanserom, którzy działają w branżach artystycznych, technicznych, w których wymagany jest przesył ogromnych pakietów danych w bardzo krótkim czasie. Polecamy ten pakiet aspirującym youtuberom, filmowcom i osobom spędzających długie godziny na treningach w rywalizacjach online w wymagające graficzne. Oferta skeirowana jest również do rodzin wielodzietnych.

Korzyści

Pakiet zawiera prędkość pobierania na poziomie 500 mb/s oraz prędkość wysyłania na poziomie 100mb/s. Zawiera również VoIP oraz brak limitu danych.

Internet światłowodowypakiet ultra

prędkość:1000/200Mbit/S

brak limitu danych

zawiera voip

idealny dla firm

149Brutto
miesięcznie

pakiet ultra

Internett

Dla kogo?

Pakiet Ultra Internetu światłowodowego jest najlepszym wyborem dla osób potrzebujących stałego i możliwie najszybszego dostępu do Internetu. Jest to idealny wybór dla firm lub osób potrzebujących jak najszybszej możliwej komunikacji. Świetnie sprawdza się przy wielowątkowej pracy z wykorzystaniem maksymalnych prędkości łącza.

Korzyści

Najwyższy pakiet Internetu światłowodowego Ultra to maksimum korzyści, jakie daje użytkownikowi łącze internetowe. Ściąganie i wysyłanie dużych plików trwa zaledwie kilka sekund. Oglądanie filmów czy popularne streamy wideo z wykorzystaniem tego typu łącza to czysta przyjemność pracy.

Internet radiowypakiet radio standard

prędkość:10/1 Mbit/S

brak limitu danych

50Brutto
miesięcznie

pakiet radio standard

Internett

Dla kogo?

Pakiet internetu radiowego standard, dedykowany jest dla osób, które nie mają ponad przeciętnych wymagań związanych z szybkością korzystania z dostępu do internetu. Polecamy ten pakiet użytkownikom, którzy głównie przeglądają strony internetowe, korzystają z poczty oraz mediów społecznościowych np. facebook, instagram

Korzyści

Pakiet standard internetu radiowego, jest to stały i nielimitowany dostęp do wszelkich podstawowych usług i korzyści jakie dostarcza technologia internetowa.

Internet radiowypakiet radio optimum

prędkość:20/2 Mbit/S

brak limitu danych

70Brutto
miesięcznie

pakiet radio optimum

Internett

Dla kogo?

Pakiet internetu radiowego OPTIMUM, skierowany jest dla bardziej wymagających użytkowników. Osoby które, korzystają z większej ilości urządzeń oraz platform typu Netflix, powinny wziąć ten pakiet pod uwagę. Wariant OPTIMUM jest dedykowany dla rodzin i osób o nieco większych wymaganiach niż wymagania podstawowe.

Korzyści

Wariant internetu radiowego OPTIMUM stwarza możliwość jednoczesnego korzystania z dostępu do internetu większej ilości użytkowników. Warto również zwrócić uwagę na fakt, iż w tym pakiecie zdecydowanie łatwiej pobierać oraz wysyłać większe ilości danych.

Internet radiowypakiet radio premium

prędkość:30/3 Mbit/S

brak limitu danych

100Brutto
miesięcznie

pakiet radio premium

Internett

Dla kogo?

Najszybszy dostępny wariant internetu radiowego istniejący w naszej ofercie. Dedykowany dla firm i bardziej wymagających użytkowników korzystających z dostępu do internetu.

Korzyści

Zdecydowanie największa prędkość oraz przepustowość łącza pozwoli na stabilne i szybkie wysyłanie i pobieranie znaczące ilości danych. Dzięki temu jednoczesne oglądanie filmu, oraz przeglądanie stron internetowych nawet z kilku niezależnych urządzeń, powinno odbywać się bezproblemowo.

Do powyższych cen należy doliczyć jednorazową opłatę instalacyjną wraz z urządzeniem. Instalacja światłowodowa napowietrzna 300 zł brutto (router wliczony w cenę instalacji) Instalacja radiowa 300 zł brutto + 100 zł brutto router W przypadku konieczności przeprowadzenia niestandardowej instalacji, jej kosztorys jest każdorazowo wyceniany indywidualnie. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat aktywacyjnych.

Kontakt w sprawie internetu światłowodowego i radiowego.

Mamy nadzieję, że zauważyłeś, że jesteśmy pewni siebie i pewni sieci którą sukcesywnie tworzymy w Twojej okolicy od lat. Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy małą, lokalną polską firmą, która skupia się na naszych klientach w sposób indywidualny. Zapewniamy nie tylko najwyższą jakość łącza internetu światłowodowego, ale również indywidualną opiekę, która różni nas od wielkich dostawców tej samej technologii na rynku polskim.

Adres

ul. Sadowa 1

05-090 Sękocin Nowy

Email

biuro@internett.pl

Nip

522-174-62-78

Godziny pracy:

poniedziałek-piątek: 8 - 18

sobota: 10 - 14

Grafika - ikona przesuń na górę.