Główne zdjęcie

Internet radiowy Nowa Wola

Wyszukiwarka zasięgu

Nowa Wola - Internet

Każdy kolejny dzień przynosi nowe możliwości — świat idzie cały czas do przodu, rozwój technologii cyfrowych to kierunek, w którym podąża cały świat. Czasy, w których tylko mieszkańcy Warszawy mogli być użytkownikami sieci radiowych to już zamierzchła przeszłość. Już teraz zgłoś się do nas, stań się posiadaczem łącza internetu radiowego w miejscowości Nowa Wola, i korzystaj z bezprzewodowego łącza. Wybierz naszą firmę, aby korzystać ze wszystkich możliwości, jakie daje szerokopasmowy internet już dziś!

Nowa Wola — pakiety na internet Radiowy

Znamy się na tym, jak mało kto! Mamy ogromne doświadczenie w zakresie oferowanych przez nas usług. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, pozwól, że opowiemy Ci o dostępnych opcjach. Masz możliwość wyboru jednego z trzech pakietów stworzonych z myślą o różnorodnych potrzebach naszych klientów. Jak dobrze określić twoje? Zapoznaj się z opisami, które znajdziesz poniżej. Rozwiń odpowiedni opis sekcji i poznaj szczegóły dotyczące każdej z dostępnych wersji. Wybierz tę, która da ci możliwość swobodnego korzystania z internetu radiowego.

Internet Radiowy Nowa Wola - pakiet Lekki

Prędkość: 20/1 MB/S

Brak limitu danych
70
miesięcznieBrutto

Porozmawiajmy o pierwszej z dostępnych opcji. Przygotowaliśmy ją z myślą o osobach, które nie korzystają z internetu w sposób wymagający najwyższych prędkości łącza. Jeśli mieszkasz w Nowej Woli, ale większość dnia spędzasz poza domem, to internet radiowy nadal jest właściwym dla Ciebie rozwiązaniem. Dlaczego? Ponieważ masz możliwość stania się posiadaczem łącza w bardzo niskiej cenie. Już dziś możesz korzystać z nowoczesnego, bezawaryjnego łącza, nie ponosząc jednocześnie wysokich kosztów jego użytkowania. Ten pakiet ekstra jest dla twojego portfela, a zaspokoi wszystkie twoje potrzeby. Jeśli uważnie planujesz swój budżet i interesuje Cię optymalizacja kosztów, wybierz pakiet ekstra. Nie chcesz przepłacać za usługi, z których korzystasz sporadycznie lub w ograniczonym zakresie? Teraz już nie musisz!

Internet Radiowy Nowa Wola - pakiet Standard

Prędkość: 30/3 MB/S

Brak limitu danych
80
miesięcznieBrutto

Warto również rozważyć wybór pakietu standard. Jest to usługa, którą kierujemy do typowych użytkowników sieci. Jeśli nie jesteś jedyną osobą, która korzysta z internetu w twoim domostwie, to wybór pakietu standard będzie rozsądnym rozwiązaniem. Praca, nauka, komunikacja, rozrywka online — wszystko to możliwe z pakietem standard, dostępnym już teraz w ofercie naszej firmy.

Internet Radiowy Nowa Wola - pakiet Premium

Prędkość: 40/4 MB/S

Brak limitu danych
100
miesięcznieBrutto

Czas porozmawiać o najbardziej wymagających użytkownikach. Działalność biznesowa, e-sport, czy inna rozrywka mocno obciążająca łącze – wszędzie tam, gdzie brak przepustowości łącza lub jego zawodność stanowić będzie poważny problem, polecamy wybór pakietu Ultra. Zaspokoi on nawet najbardziej wygórowane potrzeby i pozwoli działać bez ograniczeń. Nie pozwól, by parametry techniczne łącza internetowego ograniczały twoją swobodę działania. Skontaktuj się z nami, dowiedz się więcej!

Kontakt – Internet Radiowy Nowa Wola

Skontaktuj się z nami i zamów usługę już dziś. Satysfakcja gwarantowana wieloletnim doświadczeniem w świadczeniu tego rodzaju usług. Internet radiowy przypadnie do gustu każdemu a to nie jego jedyne zalety.

Adres:

ul. Sadowa 1

05-090 Sękocin Nowy

Email:

biuro@internett.pl

NIP:

522-174-62-78

Godziny pracy:

poniedziałek-piątek: 8 - 18

sobota: 10 - 14

Grafika dekoracyjna
Grafika - ikona przesuń na górę.