Główne zdjęcie podstrony

Internet radiowy Nowa Iwiczna

Wyszukiwarka zasięgu

Nowa Iwiczna - Internet

Przygotowaliśmy dla Ciebie konkurencyjną ofertę, która pozwoli Ci korzystać z najlepszego dostępnego na rynku internetu radiowego. Zainteresowany? Naprawdę warto! Doskonałe parametry łącza, szybkość i przepustowość na wysokim poziomie to główne zalety internetu radiowego. Zapraszamy do kontaktu! Dołącz do naszych klientów, aby stać się posiadaczem i użytkownikiem internetu radiowego w miejscowości Nowa Iwiczna już dziś!

Nowa Iwiczna — pakiety na internet Radiowy

Kliknij odpowiednie rozszerzenie sekcji, aby dowiedzieć się więcej na temat możliwości technicznych, które jesteśmy w stanie zapewnić w miejscowości Nowa Iwiczna. Dajemy Ci gwarancję najwyższego standardu usługi w każdym z oferowanych przez nas pakietów. Posiadamy zróżnicowaną ofertę, która zapewni swobodę wyboru. Bez względu na to, kim jesteś i jak korzystasz z sieci – każdy znajdzie coś dla siebie! Poznaj trzy przygotowane przez nas pakiety — wskaż ten, który najbardziej Ci odpowiada. Dokonaj wyboru adekwatnego do swoich potrzeb i ciesz się internetem radiowym już dziś!

Internet Radiowy Nowa Iwiczna - pakiet Standard

Prędkość: 10/1 MB/S

Brak limitu danych
50
miesięcznieBrutto

Jeśli twoja aktywność w sieci ogranicza się do sprawdzenia poczty, odpisania na kilka wiadomości na komunikatorach, obejrzenie kilku krótkich klipów na YouTube — to pakiet standard będzie idealnym wyborem. Zapomnij o kiepskiej jakości łączach internetowych, odbierających całą przyjemność z korzystania z tej formy łączności ze światem. Ty również może zostać użytkownikiem szerokopasmowego łącza radiowego! Stabilność i niezawodność internetu radiowego w ramach usługi o tak niskiej cenie? Wyłącznie dla naszych klientów! To zdecydowanie najlepsza oferta na rynku!

Internet Radiowy Nowa Iwiczna - pakiet Optimum

Prędkość: 10/2 MB/S

Brak limitu danych
70
miesięcznieBrutto

W internecie nigdy nie jest nudno! Będąc online, masz właściwie nieograniczone możliwości. Nauka, rozrywka, komunikacja – wybór obszaru działań zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Nie trać czasu i energii, frustrując się wolnym i zawodnym łączem internetowym. Nie pozwól, by ominęło Cię to, co ważne. Specyfikacja pakietu optimum stworzona została z myślą o całej twojej rodzinie. Koszt montażu internetu radiowego nie stanowi już większego obciążenia dla budżetu domowego. Dokonujesz go jednorazowo, a potem możesz cieszyć się z najwyższej jakości usługi. Ty i twoi bliscy. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się jakie to proste i tanie.

Internet Radiowy Nowa Iwiczna - pakiet Premium

Prędkość: 30/5 MB/S

Brak limitu danych
100
miesięcznieBrutto

Pakiet premium to najwyższa dostępna prędkość transferu danych przy jednoczesnej gwarancji stabilności i bezawaryjności łącza. Szybkość, z jaką pobieramy i wysyłamy pliki oraz pakiety danych wpływa bezpośrednio na komfort pracy lub nauki poprzez internet. To jeden z najbardziej istotnych parametrów warunkujących poziom zadowolenia użytkowników. Skontaktuj się z nami już dziś i dowiedź się więcej na temat niesamowitej technologii, jaką jest internet radiowy. Pakiet Premium to najlepszy wybór dla osób, dla których szybki i bezawaryjny internet jest podstawą funkcjonowania.

Kontakt – Internet Radiowy Nowa Iwiczna

Nie czekaj! Nie zwlekaj! Działaj! Poznaj zalety Internetu radiowego! Już teraz zamów internet radiowy w naszej firmie. Zaufaj zespołowi specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Nasza firma gwarantuje sprawny i bezproblemowy przebieg całego procesu dokonania przyłączenia do sieci radiowej. W twoim domu, biurze lub lokalu.

Adres

ul. Sadowa 1

05-090 Sękocin Nowy

Email

biuro@internett.pl

Nip

522-174-62-78

Godziny pracy:

poniedziałek-piątek: 8 - 18

sobota: 10 - 14

Grafika - ikona przesuń na górę.