Główne zdjęcie

Internet radiowy Michałowice

Wyszukiwarka zasięgu

Michałowice - Internet

Oferujemy znakomity radiowy dla mieszkańców miejscowości Michałowice. Dzięki indywidualnemu podłączeniu do sieci z serwerem dostawy jesteśmy w stanie zapewnić stabilną prędkość i działanie sieci. Jeśli chcesz korzystać ze wszelkich dobrodziejstw, jakie oferuje ten rodzaj łącza, skontaktuj się z nami!

Michałowice — pakiety na internet Radiowy

Najwyższa jakość usługi dla naszych klientów to motto, jakim kierujemy się do momentu powstania naszej firmy. Internet radiowy w Michałowicach zapewnia wysoki standard funkcjonowania w sieci. Jesteśmy świadomi, że potrzeby naszych klientów różnią się diametralnie, dlatego wprowadziliśmy do swojej oferty trzy pakiety oferujące różne specyfikacje. Kliknij odpowiedni odnośnik, aby zapoznać się ze szczegółami naszej oferty.

Internet Radiowy Michałowice - pakiet Lekki

Prędkość: 20/1 MB/S

Brak limitu danych
70
miesięcznieBrutto

Nie każdy z nas spędza cały swój czas, będąc online. Internet jest niesamowitym narzędziem, przydatnym praktycznie w każdej sytuacji. Jednak nie dla wszystkich jest on narzędziem głównym. Być może nie oglądasz filmów w internecie, nie przesyłasz i nie odbierasz dużych plików, nie uczestniczysz w wideokonferencjach. Mógłbyś zapytać: 'Czy warto doprowadzać internet radiowy do mojego domu w Michałowicach, jeśli nie korzystam z niego aż tak często?' Zdecydowanie tak! Wybierz po prostu pakiet lekki i korzystaj z zaawansowanej technologii w bardzo przystępnej cenie, uwzględniającej twoje aktualne potrzeby jako użytkownika sieci. Bądź w kontakcie z całym światem, korzystając z naszej usługi!

Internet Radiowy Michałowice - pakiet Standard

Prędkość: 30/3 MB/S

Brak limitu danych
80
miesięcznieBrutto

W XXI wieku praktycznie nie wyobrażamy sobie już życia bez dostępu do sieci. Przeniesienie wielu sfer życia w świat online stało się faktem. Internet stał się naszą codziennością. Przygotowaliśmy więc pakiet standard, który idealnie zaspokoi potrzeby typowego użytkownika internetu radiowego. Jeśli korzystasz z internetu w sposób tradycyjny, pakiet standard jest właściwym wyborem dla Ciebie. Doprowadzenie internetu radiowego do Michałowic pozwoli korzystać ze stabilnego łącza w zaciszu własnego domu Tobie i całej rodzinie. Skorzystaj już dziś z możliwości, jakie daje nasza usługa. Skontaktuj się z naszą firmą i zapytaj o szczegóły oferty.

Internet Radiowy Michałowice - pakiet Premium

Prędkość: 40/4 MB/S

Brak limitu danych
100
miesięcznieBrutto

Pakiet Ultra zapewnia najwyższe możliwe parametry łącza radiowego. Nie ma tu miejsca na kompromis. Prowadzisz firmę w Michałowicach? Twoja działalność opiera się na komunikacji przez internet? Chcesz pozostać w kontakcie ze swoimi klientami? Nie możesz pozwolić sobie zatem na posiadanie słabego łącza. Wybierz komfort i poczucie jakie daje Ci posiadanie internetu radiowego. Technologia, której możesz zaufać, oferowana przez firmę, która dbałość o najwyższe standardy stawia sobie za cel od początku swojej działalności. Pakiet Ultra spełni wszystkie Twoje potrzeby. Chcesz dowiedzieć się więcej? Czekamy na twój telefon!

Kontakt – Internet Radiowy Michałowice

Internet radiowy dla mieszkańców Michałowic? Dzieli cię od niego tylko jeden telefon. Zadzwoń i zadaj nurtujące cię pytania lub umów termin montażu. Nasza usługa realizowana jest przez profesjonalistów w swoich fachu, co daje gwarancję bezproblemowego przebiegu całego procesu. Satysfakcja naszych klientów naszym najwyższym priorytetem.

Adres:

ul. Sadowa 1

05-090 Sękocin Nowy

Email:

biuro@internett.pl

NIP:

522-174-62-78

Godziny pracy:

poniedziałek-piątek: 8 - 18

sobota: 10 - 14

Grafika dekoracyjna
Grafika - ikona przesuń na górę.