Główne zdjęcie

Internet radiowy Zgorzała

Wyszukiwarka zasięgu

Zgorzała - Internet

Nadszedł moment, na który czekałeś! Internet radiowy już w twojej miejscowości.Stabilność i płynne funkcjonowanie, bez względu na ilość osób korzystających w danej chwili z łącza. Nie będziemy nawet próbować porównywać możliwości naszego internetu radiowego, z tymi oferowanymi przez innych operatorów. To inna półka. Dołącz do stale powiększającego się grona naszych usługobiorców. Funkcjonowanie bez dobrego internetu w XXI wieku? Trudno nawet wyobrazić sobie taki scenariusz.

Zgorzała — pakiety na internet Radiowy

Pozwól, że przedstawimy Ci trzy warianty usługi, z których możesz wybrać ten najbardziej odpowiedni dla siebie. Trzy pakiety internetu radiowego dają mieszkańcom Zgorzały możliwość dostosowania parametrów łącza do realnego zapotrzebowania i optymalizacji wysokości opłat. Staramy się być elastyczni i dopasowywać swój produkt do oczekiwań klientów. Każdy z trzech pakietów został opisany szczegółowo w odpowiedniej zakładce. Poznaj więcej szczegółów i dokonaj właściwego wyboru! Skontaktuj się z naszą firmą, aby umówić montaż internetu radiowego w wybranych przez Ciebie terminach.

Internet Radiowy Zgorzała - pakiet Lekki

Prędkość: 20/1 MB/S

Brak limitu danych
70
miesięcznieBrutto

Korzystaj z internetu ze świadomością, że ponosisz koszty adekwatne do realnego zużycia. Pakiet ekstra jest tani, ale gwarantujemy najwyższą jakość usług w jego ramach. Dbamy o satysfakcję każdego z naszych klientów. Skontaktuj się z nami już dziś, zaufaj firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Nie musisz być online 24 godziny na dobę. Pakiet ekstra jest propozycją przeznaczoną dla osób korzystających z internetu w sposób sporadyczny. To ekonomiczne i solidne rozwiązanie dla oszczędnych osób, świadomych swoich realnych potrzeb. Jeśli nie lubisz płacić za usługi, z których nie będziesz korzystał w pełni, wybierz właśnie ten rodzaj usługi. Czy naprawdę możesz posiadać internet radiowy w swoim domu w miejscowości Zgorzała? Tak, dziś nic nie stoi już na przeszkodzie.

Internet Radiowy Zgorzała - pakiet Standard

Prędkość: 30/3 MB/S

Brak limitu danych
80
miesięcznieBrutto

Szacuje się, że ponad 4 miliardy osób ma dostęp do internetu, a co drugi mieszkaniec naszej planety loguje się do sieci 365 dni w roku. Nie jesteś sam. Internet to nieodłączna część życia nowoczesnego człowieka. Odwiedzaj swoje ulubione miejsca w sieci, korzystaj z internetu w domu lub pracy. Spędzaj czas wolny, kontaktując się ze znajomymi lub wymieniaj poglądy z innymi internautami. Stały dostęp do internetu zapewniany dzięki zastosowaniu technologii radiowej oferujemy w atrakcyjnej cenie. To oferta, która powinna Cię zainteresować, szczególnie jeśli nie jesteś jedyną osobą korzystającą z internetu w swoim miejscu zamieszkania. Współdzielenie łącza w pakiecie standard z innymi domownikami nie będzie już problemem – nie odczujesz spadku prędkości i płynności. Umów się na montaż już dziś. Pakiet standard to znakomity wybór dla Ciebie i twoich bliskich.

Internet Radiowy Zgorzała - pakiet Premium

Prędkość: 40/4 MB/S

Brak limitu danych
100
miesięcznieBrutto

Nieustanny rozwój cywilizacyjny pociąga za sobą ciągłe zwiększanie wymagań, jakim sprostać musi twoje łącze sieciowe. Nie zostawaj z tyłu! Wybierz pakiet Ultra, dołącz do elitarnego grona jego posiadaczy! Pozwól, że przedstawimy Ci nasz pakiet Ultra. Korzystaj ze wszystkich zalet internetu radiowego, działaj bez żadnych ograniczeń. Internet radiowy skróci czas potrzebny na wykonanie wszystkich działań, jakie podejmujesz w sieci. Jakie możliwości daje pakiet Ultra? Pobieranie, przesyłanie, wgrywanie na serwer, strumieniowanie w krótkim czasie. Stabilne łącze w technologii radiowej, która ogranicza ilość wymaganych urządzeń do niezbędnego minimum, to gwarancja twojego zadowolenia. Prowadzisz działalność zarobkową z wykorzystaniem internetu? Posiadasz firmę lub prowadzisz działalność w Zgorzale? Jesteśmy do twojej dyspozycji.

Kontakt – Internet Radiowy Zgorzała

Chcesz cieszyć się wysoką jakością oferowanej przez nas usługi? Korzystasz z internetu? A gdyby tak umówić się na montaż internetu radiowego w Zgorzale? Brak okablowania sprawi, że nie będziesz musiał dokonywać żadnych działań maskujących. Nasi fachowcy zjawią się w twoim domu i dokonają instalacji niezbędnych komponentów w sposób szybki, fachowy i bezpieczny. Umów termin wizyty już dziś!

Adres:

ul. Sadowa 1

05-090 Sękocin Nowy

Email:

biuro@internett.pl

NIP:

522-174-62-78

Godziny pracy:

poniedziałek-piątek: 8 - 18

sobota: 10 - 14

Grafika dekoracyjna
Grafika - ikona przesuń na górę.