Główne zdjęcie

Internet radiowy Wypędy

Wyszukiwarka zasięgu

Wypędy - Internet

Mamy dla Ciebie ofertę, która może Cię zainteresować. Dostarczymy internet radiowy bezpośrednio do Twojego biura, siedziby firmy lub miejsca prowadzenia działalności. Zamawiając montaż i instalując przyłącze radiowa, dołączysz do grona użytkowników znakomitego szerokopasmowego połączenia sieciowego. Podjąłeś już decyzję? Brawo! Chcesz dowiedzieć się więcej? Przejdźmy dalej.

Wypędy — pakiety na internet Radiowy

W ofercie naszej firmy dostępne są już trzy pakiety o zróżnicowanych właściwościach. Pamiętaj, że bez względu, jakie parametry oferty wybierzesz, Zmianie nie ulegnie standard dostarczanej usługi, a jedynie parametry łącza i wysokość comiesięcznej opłaty! Wybierz pakiet najlepiej pasujący do swoich potrzeb!

Internet Radiowy Wypędy - pakiet Lekki

Prędkość: 20/1 MB/S

Brak limitu danych
70
miesięcznieBrutto

Życie to ciągły wyścig. Więcej, mocniej, szybciej. Coraz wyższe wymagania, nieustannie podnoszona poprzeczka – można odnieść wrażenie, że ziemia kręci się coraz szybciej wokół własnej osi. Czasami potrzeba chwili wytchnienia. Ucieczki od natłoku codziennych spraw. Twój dom to twoja bezpieczna przystań. Podaruj sobie chwilę zapomnienia i przenieś się do świata cyfrowej rozrywki, dzięki internetowi radiowemu. Nie musisz wcale ponosić wysokich kosztów instalacji i świadczenia usługi. Pakiet ekstra zaspokoi wszystkie potrzeby, nie obciążając przy tym nadmiernie kieszeni. Rozumiemy twoją sytuację i chcemy zaoferować Ci wariant usługi adekwatny do twojego stylu życia. Skontaktuj się z nami, wybierz dogodny dla siebie termin, i korzystaj z cyfrowego internetu w zaciszu własnego domu. Po swojemu. Tak jak lubisz.

Internet Radiowy Wypędy - pakiet Standard

Prędkość: 30/3 MB/S

Brak limitu danych
80
miesięcznieBrutto

Masz swoje ulubione miejsca w sieci? Korzystasz z internetu regularnie? Używasz go, aby ułatwić sobie codzienne funkcjonowanie? Spędzasz czas wolny, kontaktując się ze znajomymi lub wymieniając poglądy z innymi internautami? Nie jesteś sam. Szacuje się, że już ponad 4 miliardy osób ma dostęp do internetu, a co drugi mieszkaniec ziemi loguje się do sieci każdego dnia swojego życia. Pakiet standard to znakomity wybór dla typowych użytkowników sieci. Dostep do internetu zapewnianą dzięki zastosowaniu technologii radiowej oferujemy w atrakcyjnej cenie. To oferta, która powinna Cię zainteresować, szczególnie jeśli nie jesteś jedyną osobą korzystającą z internetu w swoim miejscu zamieszkania. Współdzielenie łącza w pakiecie standard z innymi domownikami nie będzie już problemem – nie odczujesz spadku prędkości i płynności. Umów się na montaż już dziś.

Internet Radiowy Wypędy - pakiet Premium

Prędkość: 40/4 MB/S

Brak limitu danych
100
miesięcznieBrutto

Pakiet Ultra to oferta skierowana do osób, dla których internet stanowi podstawowe narzędzie pracy lub komunikacji. Nie jest istotne czy prowadzisz swój biznes w miejscowości Wypędy, korzystasz z internetu w celach towarzyskich lub rozrywkowych. Duże pliki? Pakiety danych wykraczające poza standardowe wymagania? Ważne wideokonferencje? Nie musisz już obawiać się, że twoje łącze nie sprosta wymaganiom. Pakiet Ultra to gwarancja najwyższych standardów usługi w miejscowości Wypędy. Bezpieczeństwo, stabilność, niezawodność. Pakiet Ultra dla najbardziej wymagających.

Kontakt – Internet Radiowy Wypędy

Internet na miarę dwudziestego pierwszego wieku już od dziś w twoim domu. Nie wahaj się dłużej! Skontaktuj się z nami, aby już teraz umówić termin instalacji internetu radiowego w Wypędach. Nasi fachowcy zjawią się w twoim domu i dokonają instalacji niezbędnych komponentów w sposób szybki, fachowy i bezpieczny. A ty? Będziesz mógł korzystać z internetu w doborowym towarzystwie naszych zadowolonych klientów.

Adres:

ul. Sadowa 1

05-090 Sękocin Nowy

Email:

biuro@internett.pl

NIP:

522-174-62-78

Godziny pracy:

poniedziałek-piątek: 8 - 18

sobota: 10 - 14

Grafika dekoracyjna
Grafika - ikona przesuń na górę.