Główne zdjęcie

Internet radiowy Wola Gołkowska

Wyszukiwarka zasięgu

Wola Gołkowska - Internet

Czas na zmiany. Internet radiowy w Lesznowoli już w ofercie naszej firmy. Mamy możliwość doprowadzić go bezpośrednio do Twojego domu lub siedziby firmy. Żyjemy w czasach, w których trudno wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie bez tej zdobyczy technologicznej naszej cywilizacji. Do tej pory z internetu radiowego mogli cieszyć jedynie mieszkańcy wybranych miejscowości. Koniec z wykluczeniem cyfrowym!

Wola Gołkowska — pakiety na internet Radiowy

Trzy różne pakiety internetu radiowego w miejscowości Wola Gołkowska przygotowane przez naszą firmę to próba wyjścia naprzeciw potrzebom naszych klientów. Są one uzależnione od sposobu, w jaki korzystają ze swojego łącza internetowego, częstotliwości dostępu, ilości przesyłanych i odbieranych danych oraz treści, z jakich korzystają. Wraz z zakresem możliwości oferowanych w każdym z pakietów zmieniać będzie się również ich cena. Wybierz interesującą cię opcję, aby zapoznać się z dokładnym opisem parametrów gwarantowanych w każdym z wariantów usługi.

Internet Radiowy Wola Gołkowska - pakiet Lekki

Prędkość: 20/1 MB/S

Brak limitu danych
70
miesięcznieBrutto

Jeśli nie jesteś jedną z osób, które potrzebują ciągłego dostępu do sieci, a Twoja aktywność ogranicza się jedynie do podstawowych czynności, wybierz pakiet ekstra. Spełni on twoje wymagania, a jego koszt będzie dla Ciebie miłym zaskoczeniem. Pakiet ekstra internetu radiowego w Woli Gołkowskiej to doskonała propozycja dla osób pragnących zoptymalizować wydatki ponoszone na usługę dostępu do sieci. Zainteresowany? Jesteśmy do twojej dyspozycji. Zadzwoń i umów wizytę naszych specjalistów już dziś.

Internet Radiowy Wola Gołkowska - pakiet Standard

Prędkość: 30/3 MB/S

Brak limitu danych
80
miesięcznieBrutto

W przypadku większego obciążenia łącza właściwym wyborem będzie pakiet standard. Być może korzystasz z internetu przez większość dnia. Być może rzadziej, ale musisz cyklicznie przesyłać lub odbierać pliki. Być może to właśnie w Woli Gołkowskiej prowadzisz swój biznes i zdarza Ci się uczestniczyć w wideokonferencjach lub spotkaniach typu 'conference call'. Internet radiowy w pakiecie Standard będzie również dobrym rozwiązaniem dla rodzin, szczególnie w okresie nauczania zdalnego. Jeśli twoje gospodarstwo domowe znajduje się w miejscowości Wola Gołkowska, to możecie korzystać z dobrodziejstw łącza radiowego już teraz!

Internet Radiowy Wola Gołkowska - pakiet Premium

Prędkość: 40/4 MB/S

Brak limitu danych
100
miesięcznieBrutto

Pakiet Ultra zapewnia najwyższe możliwe parametry łącza. Nie ma tu miejsca na kompromis. Prowadzisz firmę w Woli Gołkowskiej? Twoja działalność opiera się na komunikacji przez internet? Chcesz pozostać w kontakcie ze swoimi klientami? Nie możesz pozwolić sobie zatem na posiadanie słabego łącza. Wybierz komfort i poczucie bezpieczeństwa, jakie daje Ci posiadanie internetu radiowego. Technologia, której możesz zaufać, oferowana przez firmę, która dbałość o najwyższe standardy stawia sobie za cel od początku swojej działalności. Pakiet Ultra spełni wszystkie Twoje potrzeby. Chcesz dowiedzieć się więcej? Czekamy na twój telefon!

Kontakt – Internet Radiowy Wola Gołkowska

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane posiadaniem internetu radiowego we własnym mieszkaniu, domu, biurze lub warsztacie. Zadzwoń lub napisz i umów dogodny dla Ciebie termin montażu. Zaufaj naszym specjalistom: technikom z doświadczeniem i profesjonalnym podejściem do wykonywanej przez siebie pracy. Oferujemy konkurencyjne ceny i gwarancję najwyższego standardu realizowanych usług.

Adres:

ul. Sadowa 1

05-090 Sękocin Nowy

Email:

biuro@internett.pl

NIP:

522-174-62-78

Godziny pracy:

poniedziałek-piątek: 8 - 18

sobota: 10 - 14

Grafika dekoracyjna
Grafika - ikona przesuń na górę.