Główne zdjęcie

Internet radiowy Władysławów

Wyszukiwarka zasięgu

Władysławów - Internet

Mieszkasz lub działasz na terenie Władysławowa? Mamy usługę, którą powinieneś posiadać! Funkcjonowanie bez internetu w XXI wieku? Trudno nawet wyobrazić sobie taki scenariusz. Stabilność i płynne funkcjonowanie, bez względu na ilość osób korzystających w danej chwili z łącza. Dołącz do stale powiększającego się grona naszych usługobiorców.

Władysławów — pakiety na internet Radiowy

Dajemy Ci gwarancję najwyższego standardu usługi w każdym z oferowanych przez nas pakietów. Dla naszych usługobiorców mamy zróżnicowaną ofertę, która zapewni im możliwość wyboru. Poznaj każdy z trzech przygotowanych przez nas pakietów i wskaż ten, który najbardziej Ci odpowiada. Dokonaj wyboru adekwatnego do swoich potrzeb i ciesz się internetem radiowym już dziś! Przeczytaj odpowiednie rozszerzenie sekcji, aby dowiedzieć się więcej na temat możliwości technicznych, które jesteśmy w stanie zapewnić w miejscowości Władysławów.

Internet Radiowy Władysławów - pakiet Lekki

Prędkość: 20/1 MB/S

Brak limitu danych
70
miesięcznieBrutto

Jeśli interesuje Cię łącze podstawowych parametrach, nie ma lepszego wyboru niż pakiet ekstra internetu radiowego. Ten rodzaj łącza wyznacza zupełnie nowy standard, pozwalający na bezstresowe i bezawaryjne korzystanie z internetu. Jeśli kwestie związane z ekologią nie są ci obojętne, to mamy dobrą wiadomość – internet radiowy zużywa mniej energii elektrycznej, co przekłada się na zmniejszenie emisji dwutlenku węgla do atmosfery. W przypadku tego pakietu warto wspomnieć również o kosztach – oferujemy znakomite warunki w bardzo atrakcyjnej cenie. Na co jeszcze czekasz? Skontaktuj się z nami już dziś!

Internet Radiowy Władysławów - pakiet Standard

Prędkość: 30/3 MB/S

Brak limitu danych
80
miesięcznieBrutto

Choć trudno przewidzieć, w jakim dokładnie kierunku będzie zmierzał świat na przestrzeni najbliższych dekad, wydaje się, że możemy przyjąć dalszy rozwój technologiczny za pewnik. Internet łączy ludzi i pozwala im być bliżej siebie, nawet jeśli nie jest to możliwe w wymiarze fizycznym. W tych trudnych czasach funkcjonujemy głównie dzięki przeniesieniu wielu aspektów naszego życia do sieci. Zamówi pakiet standard, zadbaj o komfort Twój, i pozostałych członków rodziny. Ciągłe spory o dostęp do internetu? Przeciążenie łącza przez zbyt dużą ilość osób korzystających z niego jednocześnie? Dołącz do grona użytkowników technologii radiowej.

Internet Radiowy Władysławów - pakiet Premium

Prędkość: 40/4 MB/S

Brak limitu danych
100
miesięcznieBrutto

Pakiet Ultra to oferta, w ramach której staniesz się posiadaczem najszybszego dostępnego łącza we Władysławowie. Nie możesz sobie pozwolić na marnowanie cennego czasu? Rozumiemy to! Oglądaj wideo, przesyłaj duże pliki, pobieraj GB treści z zawartości swojej wirtualnej biblioteki gier, muzyki i filmów. Używasz internetu w kontekście zawodowym? Ta oferta skierowana jest również do Ciebie! Prowadź wideokonferencje, przesyłaj i odbieraj treści od swoich klientów bądź partnerów w ramach dostępnej technologii na rynku. Nie pozwól, aby ograniczały cię parametry twojego łącza internetowego, działaj z pełną swobodą.

Kontakt – Internet Radiowy Władysławów

Internet radiowy przypadnie do gustu każdemu – jego użytkownicy docenią na pewno stabilność, bezawaryjność i niebywałą wręcz prędkość transmisji danych. Dokonanie przyłączenia jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Łącze radiowe jest również przyjazne środowisku – mniejsze zużycie prądu oznacza niższą emisję CO2. Skontaktuj się z nami i zamów usługę już dziś. Na pewno nie pożałujesz. Satysfakcja gwarantowana wieloletnim doświadczeniem na rynku.

Adres:

ul. Sadowa 1

05-090 Sękocin Nowy

Email:

biuro@internett.pl

NIP:

522-174-62-78

Godziny pracy:

poniedziałek-piątek: 8 - 18

sobota: 10 - 14

Grafika dekoracyjna
Grafika - ikona przesuń na górę.