Główne zdjęcie

Internet radiowy Wilcza Góra

Wyszukiwarka zasięgu

Wilcza Góra - Internet

Poznaj naszą ofertę! Przekonaj się, jak w prosty sposób możesz stać się posiadaczem łącza radiowego. Czy to prawda? Tak, doprowadzenie Internetu radiowego do Twojego domu w Wilczej Górze jest już możliwe. Aktualne technologie pozwalają na montaż internetu na terenie twojej miejscowości bez ponoszenia wygórowanych opłat instalacyjnych.

Wilcza Góra — pakiety na internet Radiowy

Internet radiowy dla mieszkańców Wilczej Góry - swoboda wyboru jednego z trzech wariantów, a w każdym z nich oferujemy wysoki standard będący znakiem rozpoznawczym naszej firmy. Każdy z nich skierowany jest do innego odbiorcy. Wiemy, że nasi klienci różnią się w zakresie swoich wymagań i potrzeb, pragniemy więc dać im możliwość wyboru produktu, który spełni je w 100%. Kliknij odpowiedni odnośnik i dowiedz się więcej na ten temat.

Internet Radiowy Wilcza Góra - pakiet Lekki

Prędkość: 20/1 MB/S

Brak limitu danych
70
miesięcznieBrutto

Czy warto doprowadzić internet radiowy do Twojego gospodarstwa domowego w Wilczej Górze? Zdecydowanie tak, nawet jeśli nie korzystasz z niego aż tak często. Wybierz po prostu pakiet ekstra, uwzględniający twoje aktualne potrzeby jako użytkownika sieci. W niskiej cenie korzystaj z technologii radiowej. Bądź w kontakcie z całym światem, korzystając z naszej usługi! Internet jest niesamowitym narzędziem, przydatnym praktycznie w każdej sytuacji. Jednak nie dla wszystkich jest on narzędziem głównym. Być może nie oglądasz filmów w internecie, nie przesyłasz i nie odbierasz dużych plików, nie uczestniczysz w wideokonferencjach. Nie każdy z nas spędza cały swój czas, będąc online, ale wszyscy zasługujemy na internet w najwyższym standardzie.

Internet Radiowy Wilcza Góra - pakiet Standard

Prędkość: 30/3 MB/S

Brak limitu danych
80
miesięcznieBrutto

Chcesz poznać zalety pakietu standard? Pomyśl o następujących kwestiach: Brak stresu związanego z dostarczaniem zleceń on-line. Możliwość korzystania ze stabilnego łącza przez kilku użytkowników jednocześnie. W dzisiejszych czasach to już nie problem. Pakiet standard pozwoli utrzymać płynność przesyłu danych nawet przy dość konkretnym obciążeniu łącza. Aby korzystać z internetu w sposób komfortowy jak nigdy dotąd, sprawdź cenę i zamów już dziś. Jesteśmy pewni, że oferowana przez nas usługa spełni Twoje oczekiwania związane z codziennym użytkowaniem internetu. Doprowadzenie internetu radiowego do Wilczej Góry daje komfort i spokój. Skorzystaj z tej możliwości, nie czekaj!

Internet Radiowy Wilcza Góra - pakiet Premium

Prędkość: 40/4 MB/S

Brak limitu danych
100
miesięcznieBrutto

Pragniesz wykorzystywać wszystkie możliwości, jakie zapewnia internet radiowy? Nasza oferta skierowana do najbardziej wymagających klientów to pakiet Ultra. Bez względu na segment rynku, na którym operują, stabilne, bezpieczne łącze internetowe jest podstawą funkcjonowania większości firm, gdyż szybsze łącze pozwoli zmaksymalizować efektywność pracowników i osiągane zyski. Usługa zapewniająca najszybsze przesyłanie danych, pozwoli zdefiniować swoją pozycję na rynku. Wyszukiwanie potrzebnych informacji, korespondencja biznesowa obejmująca pracowników i klientów, wideokonferencje i połączenia typu ‘conference call’? Żaden problem! Firmy zlokalizowane na terenie Wilczej Góry już dziś skorzystać mogą z możliwości przyłączenia! Skontaktuj się z naszym biurem i zamów wizytę zespołu wykwalifikowanych specjalistów!

Kontakt – Internet Radiowy Wilcza Góra

Skontaktuj się z nami i pozwól nam działać. Chcesz korzystać z dobrodziejstw szerokopasmowego internetu w wysokim standardzie? Dokonamy instalacji niezbędnych komponentów szybko i sprawnie. Przystąpienie do sieci internetu światłowodowego w miejscowości Wilcza Góra nie jest trudne! Wystarczy jeden telefon lub e-mail!

Adres:

ul. Sadowa 1

05-090 Sękocin Nowy

Email:

biuro@internett.pl

NIP:

522-174-62-78

Godziny pracy:

poniedziałek-piątek: 8 - 18

sobota: 10 - 14

Grafika dekoracyjna
Grafika - ikona przesuń na górę.