Główne zdjęcie podstrony

Internet światłowodowy Suchy las

Wyszukiwarka zasięgu

Suchy las - Internet

W świecie, w którym każdy kolejny miesiąc przynosi nowe możliwości i rozwiązania technologiczne, nie tylko mieszkańcy największych miejscowości mogą być użytkownikami sieci światłowodowych. Nie pozwól, aby ominęła cię cyfrowa rewolucja. Już teraz możesz zgłosić się do nas, aby stać się posiadaczem łącza internetu światłowodowego w miejscowości Suchy Las. Wybierz naszą firmę, aby korzystać ze wszystkich możliwości, jakie daje szerokopasmowy internet.

Suchy las — pakiety na internet Światłowodowy

Wiemy, że nasi klienci różnią się w zakresie swoich potrzeb, chcemy więc dać wam produkt, który spełni je w stu procentach. Internet światłowodowy dla mieszkańców Suchego Lasu to produkt na miarę trzeciego tysiąclecia — to swoboda wyboru jednego z trzech wariantów i gwarantowany wysoki standard dostarczanej usługi. Każdy z pakietów oferowanych w ramach naszej oferty skierowany jest do innego odbiorcy. Którym z trzech typów jesteś ty? Przeczytaj i dowiedz się więcej o każdym z nich, kliknij odpowiednie rozszerzenie.

Internet Światłowodowy Suchy las - pakiet Lekki

Prędkość: 100MB/S

Brak limitu danych
59
miesięcznieBrutto

Twój dom to twoja bezpieczna przystań. Rozumiemy twoją sytuację i chcemy zaoferować ci wariant usługi adekwatny do twojego stylu życia. Z pakietem standard nie musisz obawiać się nudy! Przenieś się do świata cyfrowej rozrywki, dzięki internetowi światłowodowemu. Nie musisz wcale ponosić wysokich kosztów instalacji i świadczenia usługi. Pakiet lekki zaspokoi wszystkie potrzeby, nie obciążając przy tym nadmiernie kieszeni. Skontaktuj się z nami, wybierz dogodny dla siebie termin, i korzystaj z cyfrowego internetu w zaciszu własnego domu. Na własnych zasadach. Masz swobodę wyboru — dbamy o twój komfort!

Internet Światłowodowy Suchy las - pakiet Standard

Prędkość: 300MB/S

Brak limitu danych
79
miesięcznieBrutto

Szkoda czasu, energii i zdrowia na użytkowanie kiepskiej jakości łącza! Czas na internet światłowodowy — to najlepszy dostępny aktualnie wariant technologiczny. Zamów pakiet standard, zadbaj o komfort twój, i pozostałych członków rodziny. Ciągłe spory o dostęp do internetu? To nie te czasy! Nie grozi wam już przeciążenie łącza przez zbyt dużą ilość osób z niego korzystających! Niech czasy kiepskiego internetu odejdą w niepamięć! Zaufaj ekspertom i dołącz do grona użytkowników technologii światłowodowej. Możemy przyjąć dalszy rozwój technologiczny za pewnik, bo aktualnie funkcjonujemy głównie dzięki przeniesieniu wielu aspektów naszego życia do sieci. Spraw, by nie wiązało się to z niepotrzebną frustracją!

Internet Światłowodowy Suchy las - pakiet Premium

Prędkość: 500MB/S

Brak limitu danych
100
miesięcznieBrutto

Korzystasz z internetu codziennie i nie wyobrażasz sobie funkcjonowania bez wszystkich możliwości, jakie daje? Internet światłowodowy to pewność i gwarancja stabilnego, bezawaryjnego łącza w wysokim cyfrowym standardzie. Mieszkasz w Suchym Lesie lub jego okolicach? Prowadzisz działalność gospodarczą na terenie miejscowości? Przesyłanie olbrzymich plików nie będzie już przysparzać problemów. Żadnym wyzwaniem nie będą już również transmisje online lub wideokonferencje. Poczuj komfort, jaki da Ci gwarancja niezawodności łącza światłowodowego. Pakiet Premium to najwyższe parametry łącza i bezpieczeństwo twoich danych.

Internet Światłowodowy Suchy las - pakiet Ultra

Prędkość: 1000MB/S

Brak limitu danych
149
miesięcznieBrutto

Szanowni Państwo, bardzo miło nam poinformować, że stworzyliśmy czwarty, atrakcyjny pakiet dla najbardziej wymagających użytkowników. Pakiet ULTRA charakteryzuje się maksymalną prędkością pobierania i wysyłania danych przez nasz światłowód. Polecamy go każdej dużej firmie oraz użytkownikom, których praca polega na operowaniu w projektach wymagających przesyłu ogromnych danych, lub ciągłej pracy wielu urządzeń w trybie online. W dobie pandemii komunikacja między firmami przeniosła się do internetu. Pakiet ULTRA spełni wszelkie oczekiwania każdego organizatora konferencji, briefiengów czy handlu online zapewniając stabilne połączenie, oraz co najważniejsze - bezstratną jakość audio i video, która jest ULTRA ważna w bezpośredniej rozmowie z najważniejszymi klientami. Oczywiście nasza oferta jest również aktualna dla gospodarstw jednorodzinnych. Pakiet ULTRA naszej firmy jest inwestycją na lata, która zapewni bezstratny pobór danych przy jednoczesnym użytkowaniu połączenia przez całą rodzinę. Wybór pakietu ULTRA zapewni spokój oraz najwyższą jakość działania przy oglądaniu VOD, streamingu letsplay, czy pracy z wykorzystaniem wideokonferencji. Skontaktuj się z naszym działem handlowym aby poznać szczegóły naszego najmocniejszego punktu w ofercie.

Kontakt – Internet Światłowodowy Suchy las

Już dziś powinieneś zainwestować w najlepszą dostępną na rynku technologię. Znamy się na tym jak nikt inny. Tylko jeden krok dzieli Cię od rozpoczęcia procesu przyłączenia do sieci światłowodowej. Będzie to krok w słusznym kierunku. Skontaktuj się z nami i umów dogodny dla siebie termin. Montaż niezbędnych komponentów internetu światłowodowego i uruchomienie usługi w jej pełnym zakresie odbędzie się szybko i sprawnie.

Adres

ul. Sadowa 1

05-090 Sękocin Nowy

Email

biuro@internett.pl

Nip

522-174-62-78

Godziny pracy:

poniedziałek-piątek: 8 - 18

sobota: 10 - 14

Grafika - ikona przesuń na górę.