Główne zdjęcie podstrony

Internet światłowodowy Sokołów

Wyszukiwarka zasięgu

Sokołów - Internet

Uwaga! Czas na zmiany! Korzystasz z internetu? Jeśli chcesz korzystać ze wszelkich jego dobrodziejstw, to mamy coś specjalnie dla Ciebie! Dzięki indywidualnemu podłączeniu do sieci światłowodowej możemy zapewnić bezawaryjne działanie łącza i stabilną prędkość przesyłu danych. Nieważne, jakie warunki atmosferyczne będą wtedy panowały na zewnątrz! Oferujemy doskonały internet światłowodowy dla mieszkańców miejscowości Sokołów. To nie żart!

Sokołów — pakiety na internet Światłowodowy

Pakiety o odmiennych parametrach oferują Ci swobodę wyboru – o tym, jakie koszty ponosić i w jaki sposób chcesz korzystać z internetu światłowodowego, zdecydujesz sam! Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, staniesz się posiadaczem światłowodowego łącza o niezrównanej stabilności. Podstawą wszystkich naszych działań jest dbałość o satysfakcję klientów, więc każdy znajdzie tu coś dla siebie. Używaj internetu, ponosząc jedynie koszty realnego zużycia. Nawiąż kontakt z naszą firmą już teraz, aby dowiedzieć się więcej o dostępnych opcjach!

Internet Światłowodowy Sokołów - pakiet Lekki

Prędkość: 100MB/S

Brak limitu danych
59
miesięcznieBrutto

Internet Światłowodowy Sokołów - pakiet Standard

Prędkość: 300MB/S

Brak limitu danych
79
miesięcznieBrutto

Regularne problemy z dostępem do internetu? Przeciążenie łącza przez zbyt dużą ilość domowników korzystających z niego w tym samym czasie? Pora z tym skończyć! Dołącz do grona użytkowników internetu światłowodowego. Internet to wspaniałe narzędzie komunikacji. Łączy ludzi i pozwala im być bliżej siebie, nawet jeśli nie jest to możliwe w realnym świecie. W czasach zagrożenia epidemicznego funkcjonujemy głównie dzięki przeniesieniu większości sfer naszego życia do sieci. Szkoda czasu, energii i zdrowia na kiepskiej jakości łącza z minionej epoki. Jeśli zamówisz pakiet standard, zapomnisz o problemach z internetem!

Internet Światłowodowy Sokołów - pakiet Premium

Prędkość: 500MB/S

Brak limitu danych
100
miesięcznieBrutto

Internet jest twoim podstawowym narzędziem? Oferowana przez nas usługa zaspokoi wszystkie twoje potrzeby. Pracujesz w sieci, jesteś w ciągłym kontakcie ze swoimi klientami i współpracownikami? Regularnie przesyłasz i odbierasz ogromne pliki? Wideokonferencje to twój chleb powszedni? Często korzystasz z materiałów specjalizacyjnych? Są sytuacje, w których nie ma miejsca na półśrodki i pozorowanie działań. Pakiet Premium zapewni Ci najszybszy transfer, bezpieczeństwo przesyłanych informacji oraz komfort, jaki dać może tylko i wyłącznie internet światłowodowy. Posiadasz biuro w Sokołowie lub prowadzisz działalność z własnego domu na jego terenie? Nie ma dla Ciebie lepszego rozwiązania niż wybór pakietu Premium!

Internet Światłowodowy Sokołów - pakiet Ultra

Prędkość: 1000MB/S

Brak limitu danych
149
miesięcznieBrutto

Szanowni Państwo, bardzo miło nam poinformować, że stworzyliśmy czwarty, atrakcyjny pakiet dla najbardziej wymagających użytkowników. Pakiet ULTRA charakteryzuje się maksymalną prędkością pobierania i wysyłania danych przez nasz światłowód. Polecamy go każdej dużej firmie oraz użytkownikom, których praca polega na operowaniu w projektach wymagających przesyłu ogromnych danych, lub ciągłej pracy wielu urządzeń w trybie online. W dobie pandemii komunikacja między firmami przeniosła się do internetu. Pakiet ULTRA spełni wszelkie oczekiwania każdego organizatora konferencji, briefiengów czy handlu online zapewniając stabilne połączenie, oraz co najważniejsze - bezstratną jakość audio i video, która jest ULTRA ważna w bezpośredniej rozmowie z najważniejszymi klientami. Oczywiście nasza oferta jest również aktualna dla gospodarstw jednorodzinnych. Pakiet ULTRA naszej firmy jest inwestycją na lata, która zapewni bezstratny pobór danych przy jednoczesnym użytkowaniu połączenia przez całą rodzinę. Wybór pakietu ULTRA zapewni spokój oraz najwyższą jakość działania przy oglądaniu VOD, streamingu letsplay, czy pracy z wykorzystaniem wideokonferencji. Skontaktuj się z naszym działem handlowym aby poznać szczegóły naszego najmocniejszego punktu w ofercie.

Kontakt – Internet Światłowodowy Sokołów

Najwyższy standard usługi w dobrej cenie to nasz rozpoznawczy znak. Dołącz do grona zadowolonych klientów naszej firmy. Zadzwoń do nas i umów montaż internetu światłowodowego w Sokołowie. Szybko, sprawnie i w rozsądnej cenie. Postaw na jakość, wybierz ofertę naszej firmy!

Adres

ul. Sadowa 1

05-090 Sękocin Nowy

Email

biuro@internett.pl

Nip

522-174-62-78

Godziny pracy:

poniedziałek-piątek: 8 - 18

sobota: 10 - 14

Grafika - ikona przesuń na górę.