Główne zdjęcie

Internet światłowodowy Słomin

Wyszukiwarka zasięgu

Słomin - Internet

Chcesz doprowadzić internet światłowodowy do Twojego domu? Zostań naszym klientem i przekonaj się, jakie możliwości da ci użytkowanie takiego łącza internetowego. Poznaj nowy wymiar cyfrowego internetu, dostarczanego poprzez zaawansowane technologicznie łącze cyfrowe. Stabilne i bezpieczne, niezależnie od warunków pogodowych. Internet światłowodowy w Słominie to nie scenariusz z filmu sci-fi. Nieustannie zmieniające się technologie dają nam już taką sposobność. Szybko, sprawnie i w przystępnej cenie.

Słomin — pakiety na internet Światłowodowy

Internet światłowodowy w Słominie zapewnia najwyższy standard funkcjonowania w sieci, dzięki wykorzystaniu technologii światłowodu. Najwyższa jakość usługi dla naszych klientów to motto, jakim kierujemy się do momentu powstania naszej firmy. Wiemy, że ich potrzeby różnią się diametralnie, dlatego wprowadziliśmy do swojej oferty trzy pakiety oferujące różne specyfikacje. Kliknij odpowiedni odnośnik, aby zapoznać się ze szczegółami każdego z pakietów dostępnych w naszej ofercie.

Internet Światłowodowy Słomin - pakiet Lekki

Prędkość: 100/100 MB/S

Brak limitu danych
67
miesięcznieBrutto

Pakiet lekki internetu światłowodowego w Janczewicach to doskonała propozycja dla osób pragnących zoptymalizować wydatki ponoszone na usługę dostępu do sieci. Zainteresowany? Spełni on twoje wymagania, a jego koszt będzie dla Ciebie miłym zaskoczeniem. Zdecydowany? Jesteśmy do twojej dyspozycji. Zadzwoń i umów wizytę naszych specjalistów już dziś. Jeśli nie jesteś jedną z osób, które potrzebują ciągłego dostępu do sieci, a twoja aktywność ogranicza się jedynie do podstawowych czynności, wybierz pakiet lekki. To idealna propozycja dla osób takich jak ty!

Internet Światłowodowy Słomin - pakiet Standard

Prędkość: 200/100 MB/S

Brak limitu danych
80
miesięcznieBrutto

Jesteśmy dumni, że możemy oferować nasze szybkie i niezawodne usługi internetowe mieszkańcom Słomina. Dzięki naszemu internetowi światłowodowemu, możesz pobierać dane z prędkością do 200 Mb/s i wysyłać do 100 Mb/s, co pozwoli Ci na swobodne korzystanie z internetu bez żadnych przestojów. Oferujemy szeroki wachlarz usług, w tym nasz standardowy pakiet, który pozwoli Ci na surfowanie po sieci, granie w gry online czy oglądanie filmów bez opóźnień. Nasze stabilne połączenie internetowe umożliwi korzystanie z internetu bez żadnego przerywania połączenia, co jest szczególnie ważne podczas pracy lub nauki zdalnej. Nasza ekipa jest gotowa pomóc w każdej chwili i zapewnić najlepszą obsługę klienta. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach i dołączyć do naszej rosnącej liczby zadowolonych klientów w Słominie.

Internet Światłowodowy Słomin - pakiet Ekstra

Prędkość: 300/100 MB/S

Brak limitu danych
90
miesięcznieBrutto

Niezależnie od wieku, płci czy poziomu zaawansowania technologicznego — z internetu korzystają praktycznie wszyscy domownicy. Jeśli korzystają z niego jednocześnie, może się okazać, że możliwości łącza nie są wystarczające. Wydarzenia ostatnich miesięcy sprawiły, że do sieci przeniosło się praktycznie całe nasze życie, a przynajmniej większość jego sfer. Aktywność zawodowa on-line, wirtualne spotkania z rodziną i znajomymi w formie wideokonferencji, konsumpcja cyfrowych treści w ramach rozrywki to nasza codzienność. Pakiet ekstra internetu światłowodowego pozwoli uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, zapewniając stabilne połączenie i płynny przepływ danych nawet przy kilku osobach korzystających z internetu jednocześnie. Jeśli nie wyobrażasz sobie swojego dnia powszedniego bez dostępu do internetu, wybierz pakiet ekstra i korzystaj z pełni jego możliwości.

Internet Światłowodowy Słomin - pakiet Ultra

Prędkość: 500/100 MB/S

Brak limitu danych
114
miesięcznieBrutto

Wszędzie tam, gdzie szybkość i stabilność transmisji danych odgrywa kluczową rolę, pakiet Ultra sprawdzi się doskonale. Jeśli nie możesz pozwolić sobie na stratę czasu, wybierz pakiet Ultra. Przeznaczony dla użytkowników świadomych swoich potrzeb, mających wymagania wykraczające poza standard właściwy dla typowego użytkownika sieci. Wybierz komfort i poczucie bezpieczeństwa, jakie daje Ci posiadanie internetu światłowodowego. Firmy zlokalizowane w miejscowości Słomin, przedstawiciele jednoosobowych działalności gospodarczych, osoby działające w branżach związanych z komunikacją przez internet i publikowaniem w nim autorskich treści. To właśnie z myślą o nich przygotowaliśmy pakiet Ultra.

Internet Światłowodowy Słomin - pakiet Premium

Prędkość: 1000/200 MB/S

Brak limitu danych
200
miesięcznieBrutto

Szanowni Państwo, bardzo miło nam poinformować, że stworzyliśmy piąty, atrakcyjny pakiet dla najbardziej wymagających użytkowników. Pakiet PREMIUM charakteryzuje się maksymalną prędkością pobierania i wysyłania danych przez nasz światłowód. Polecamy go każdej dużej firmie oraz użytkownikom, których praca polega na operowaniu w projektach wymagających przesyłu ogromnych danych, lub ciągłej pracy wielu urządzeń w trybie online. W dobie pandemii komunikacja między firmami przeniosła się do internetu. Pakiet PREMIUM spełni wszelkie oczekiwania każdego organizatora konferencji, briefiengów czy handlu online zapewniając stabilne połączenie, oraz co najważniejsze - bezstratną jakość audio i video, która jest PREMIUM ważna w bezpośredniej rozmowie z najważniejszymi klientami. Oczywiście nasza oferta jest również aktualna dla gospodarstw jednorodzinnych. Pakiet PREMIUM naszej firmy jest inwestycją na lata, która zapewni bezstratny pobór danych przy jednoczesnym użytkowaniu połączenia przez całą rodzinę. Wybór pakietu PREMIUM zapewni spokój oraz najwyższą jakość działania przy oglądaniu VOD, streamingu letsplay, czy pracy z wykorzystaniem wideokonferencji. Skontaktuj się z naszym działem handlowym aby poznać szczegóły naszego najmocniejszego punktu w of ercie.

Kontakt – Internet Światłowodowy Słomin

Montujemy internet światłowodowy w Słominie w województwie mazowieckim. Nasi monterzy wykonają usługę szybko i profesjonalnie, po uprzednim kontakcie i umówieniu na konkretny termin. Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu. Zadzwoń już teraz. Odpowiemy na wszystkie pytania. Czas na twój ruch!

Adres:

ul. Sadowa 1

05-090 Sękocin Nowy

Email:

biuro@internett.pl

NIP:

522-174-62-78

Godziny pracy:

poniedziałek-piątek: 8 - 18

sobota: 10 - 14

Grafika dekoracyjna
Grafika - ikona przesuń na górę.