Główne zdjęcie podstrony

Internet światłowodowy Sękocin Stary

Wyszukiwarka zasięgu

Sękocin Stary - Internet

Doprowadź internet światłowodowy do Sękocina Starego. Dlaczego warto? Czasy odcięcią od różnych form komunikacji minęły już dawno. Mamy prostą drogę możliwośći aby szybko i ekonomicznie doprowadzić internet światłowodowy do Sękcoina Starego. Każdy z mieszkańców zostanie indywidualnie podłącozny do sieci bezpośrednio z serwerem dostawy, co zapewni stabilną prędkość i bezawaryjne działanie sieci.

Sękocin Stary — pakiety na internet Światłowodowy

Zapewniamy cztery różne pakiety internetu światłowodowego w Sękocinie Starym. Teraz każdy mieszkaniec może dobrać usługę do swoich potrzeb oraz wielkośći swojego gospodarstwa domowego lub biznesu który znajduje się w naszej miejscowości. Poniżej znajdują się dokładniejsze opisy pakietów internetu światłowodowego w Sękocinie Starym. Rozwin każdą z podsekcji aby dowiedzieć się więcej na temat możliwośći technicznych, które jesteśmy w stanie zapewnić.

Internet Światłowodowy Sękocin Stary - pakiet Lekki

Prędkość: 100MB/S

Brak limitu danych
59
miesięcznieBrutto

Pakiet lekki internetu światłowodowego w Sękocinie Starym spełnia podstawowe potrzeby użytkowników posługujących się internetem w sposób ograniczony czasowo i jakościowo. Co to oznacza? Jeśli internet jest jedynie dodatkiem do Twojego życia, używasz go w sposób ograniczony, pakiet lekki internetu światłowodowego jest właśnie dla Ciebie. Zadzwoń do nas i umów wizytę naszych techników.

Internet Światłowodowy Sękocin Stary - pakiet Standard

Prędkość: 300MB/S

Brak limitu danych
79
miesięcznieBrutto

Pakiet standard internetu światłowodowego jak sma nazwa wskazuje spełnia oczekiwania małej rodziny, która lubi rozrywkę i korzystanie z internetu w sposób tradycyjny i codzienny. Doprowadzenie internetu światłowodowego w Sękocinie Starym nie sprarwia najmniejszego problemu, tak samo jak jakość oferowanych przez nas usług. Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży aby dowiedzieć się, w jak najprostrzy sposób dostarczyć do Twojego domu pakiet standardowy internetu światłowodowego z naszej firmy.

Internet Światłowodowy Sękocin Stary - pakiet Premium

Prędkość: 500MB/S

Brak limitu danych
100
miesięcznieBrutto

Prowadzisz firmę z własnego domu i potrzebny Ci szybki i stabilny internet światłowodowy w Sękocinie Starym? Proponujemy Ci nasz pakiet premium internetu światłowodowego. Spełni Twoje oczekiwania, zapewni pewność stabilnego i szybkiego odbierania oraz przesyłania danych. Bezpieczeństwo i brak stresu w dostarczaniu zleceń on-line, które opierają sięna dużych plikach, nigdy nie było pewniejsze niż teraz. Napisz do nas wiadomość i zamów pakiet premium internetu światłowodowego.

Internet Światłowodowy Sękocin Stary - pakiet Ultra

Prędkość: 1000MB/S

Brak limitu danych
149
miesięcznieBrutto

Szanowni Państwo, bardzo miło nam poinformować, że stworzyliśmy czwarty, atrakcyjny pakiet dla najbardziej wymagających użytkowników. Pakiet ULTRA charakteryzuje się maksymalną prędkością pobierania i wysyłania danych przez nasz światłowód. Polecamy go każdej dużej firmie oraz użytkownikom, których praca polega na operowaniu w projektach wymagających przesyłu ogromnych danych, lub ciągłej pracy wielu urządzeń w trybie online. W dobie pandemii komunikacja między firmami przeniosła się do internetu. Pakiet ULTRA spełni wszelkie oczekiwania każdego organizatora konferencji, briefiengów czy handlu online zapewniając stabilne połączenie, oraz co najważniejsze - bezstratną jakość audio i video, która jest ULTRA ważna w bezpośredniej rozmowie z najważniejszymi klientami. Oczywiście nasza oferta jest również aktualna dla gospodarstw jednorodzinnych. Pakiet ULTRA naszej firmy jest inwestycją na lata, która zapewni bezstratny pobór danych przy jednoczesnym użytkowaniu połączenia przez całą rodzinę. Wybór pakietu ULTRA zapewni spokój oraz najwyższą jakość działania przy oglądaniu VOD, streamingu letsplay, czy pracy z wykorzystaniem wideokonferencji. Skontaktuj się z naszym działem handlowym aby poznać szczegóły naszego najmocniejszego punktu w ofercie.

Kontakt – Internet Światłowodowy Sękocin Stary

Skontaktuj się z nami aby zapewnić sobię uslugę montażu internetu światłowodowego w Sękocinie Starym. Dostarczenie usług nie było jeszcze nigdy tak proste jak jest teraz. Wystarczy, że napiszesz albo zadzwonisz a nasi monterzy znajdą się u Ciebie w domu w rekordowo niskim czasie.

Adres

ul. Sadowa 1

05-090 Sękocin Nowy

Email

biuro@internett.pl

Nip

522-174-62-78

Godziny pracy:

poniedziałek-piątek: 8 - 18

sobota: 10 - 14

Grafika - ikona przesuń na górę.