Główne zdjęcie

Internet radiowy Rusiec

Wyszukiwarka zasięgu

Rusiec - Internet

Świetna wiadomość dla wszystkich mieszkańców Ruśca! Dzięki możliwości indywidualnego podłączenia do sieci bezpośrednio z serwerem dostawy mogą już teraz korzystać z internetu radiowego. Dlaczego właśnie ten typ łącza? Internet radiowy jest najlepszym wyborem, zarówno dla gospodarstwa domowego, jak i biznesu.

Rusiec — pakiety na internet Radiowy

Kliknij odpowiednie rozszerzenie, aby uzyskać więcej informacji dotyczących usługi internet radiowy w miejscowości Rusiec. Ponieważ potrzeby każdego z użytkowników sieci są inne, przygotowaliśmy trzy pakiety do wyboru. Każdy z mieszkańców miejscowości Rusiec może już teraz wybrać odpowiedni pakiet internetu radiowego, z uwzględnieniem sposobu, w jaki zamierza z niego korzystać. Pozostaje jedynie kwestia wyboru odpowiednich parametrów łącza. Na pewno znajdziesz wariant spełniający wszystkie twoje potrzeby.

Internet Radiowy Rusiec - pakiet Lekki

Prędkość: 20/1 MB/S

Brak limitu danych
70
miesięcznieBrutto

Jeśli wybierzesz naszą ofertę, korzystanie z internetu nigdy już nie będzie takie samo. Pakiet ekstra to wariant oferty kierowany do użytkowników, którzy nie spędzają w internecie większości swojego czasu. Przygotowana przez naszą firmę propozycja będzie dla nich idealnym rozwiązaniem. Pakiet ekstra internetu radiowego w Ruścu spełni najprostsze potrzeby takich właśnie osób. Klienci, którzy cenią sobie komfort korzystania z łącza radiowego, przy jednoczesnym ograniczeniu ponoszonych kosztów, powinny wybrać właśnie ten wariant usługi. Pakiet ekstra pozwoli ci cieszyć się nowoczesnym łączem w niskiej cenie.

Internet Radiowy Rusiec - pakiet Standard

Prędkość: 30/3 MB/S

Brak limitu danych
80
miesięcznieBrutto

Klienci oczekujący wysokiego standardu usługi oferowanej przez providera internetowego są świadomi roli, jaką internet odgrywa w ich życiu. Cenią sobie komfort korzystania z internetu w wysokim standardzie, gdyż dostęp do internetu stał się nieodłącznym elementem dnia powszedniego. Mieszkańcy miejscowości takich jak Rusiec nie są pod tym względem wyjątkiem, więc dostęp do internetu radiowego będzie dla nich dużym ułatwieniem w codziennych sprawach. Wiele sfer naszego życia przeniosło się już praktycznie całkowicie do internetu. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz żyć pełnią życia i korzystać ze wszystkich dobrodziejstw sieci www.

Internet Radiowy Rusiec - pakiet Premium

Prędkość: 40/4 MB/S

Brak limitu danych
100
miesięcznieBrutto

Internet radiowy to technologia pozwalająca zagwarantować stabilność przesyłu danych i ich bezpieczeństwo. Pakiet Ultra to propozycja dla użytkowników oczekujących najwyższego standardu usługi. Nie ma tu miejsca na półśrodki. Pliki zostaną przesłane lub pobrane bez żadnych problemów i w krótkim czasie. Twoje transmisje odbędą się bez żadnych zakłóceń, bez względu na to, czy będziesz ich gospodarzem, czy jedynie uczestnikiem. Pozwól sobie na posiadanie internetu radiowego w Ruścu w standardzie Premium. Są rzeczy, na których nie warto oszczędzać. Pamiętaj, że najlepsi w swoich dziedzinach korzystają z najlepszych dostępnych na rynku rozwiązań.

Kontakt – Internet Radiowy Rusiec

Zainteresowany naszą ofertą? Skontaktuj się z nami już dziś! Fachowy montaż w dogodnym dla Ciebie terminie wykonany przez zespół fachowców pozwoli Ci korzystać ze wszystkich dobrodziejstw szerokopasmowego łącza sieciowego. Zadzwoń lub napisz, aby stać się posiadaczem internetu radiowego w miejscowości Rusiec. Nasza firma gwarantuje najwyższy poziom dbałości o satysfakcję naszych klientów.

Adres:

ul. Sadowa 1

05-090 Sękocin Nowy

Email:

biuro@internett.pl

NIP:

522-174-62-78

Godziny pracy:

poniedziałek-piątek: 8 - 18

sobota: 10 - 14

Grafika dekoracyjna
Grafika - ikona przesuń na górę.