Główne zdjęcie

Internet radiowy Podolszyn

Wyszukiwarka zasięgu

Podolszyn - Internet

Mieszkańcu Podolszyna! Nasza firma dostarczy internet radiowy do Twojego domu, a Tobie pozostanie się jedynie cieszyć wysokim standardem oferowanej usługi. Zapoznaj się z ofertą, wobec której nie pozostaniesz obojętny. Internet radiowy w Podolszynie? Tak, teraz to możliwe! Prosty proces instalacji w niskiej cenie! Sprawdź szczegóły!

Podolszyn — pakiety na internet Radiowy

Wybierz odpowiedni pakiet i bądź online tak często, jak tylko chcesz. Internet radiowy to swoboda działania ograniczona tylko twoją wyobraźnią. Oglądaj filmy, korzystaj z komunikatorów, wysyłaj i odbieraj pliki. Jeśli chcesz zostać użytkownikiem internetu radiowego w miejscowości Podolszyn, skontaktuj się z nami, zamów usługę montażu, i zrób użytek z tej zadziwiającej technologii! Podejmij decyzję dotyczącą wyboru właściwej dla siebie opcji! Dowiedz się więcej na temat naszej oferty!

Internet Radiowy Podolszyn - pakiet Lekki

Prędkość: 20/1 MB/S

Brak limitu danych
70
miesięcznieBrutto

Jeśli nie masz zbyt wygórowanych oczekiwań dotyczących prędkości swojego łącza internetowego, powinna cię zainteresować nasza oferta. Podejmij decyzję na podstawie twoich realnych potrzeb – pakiet ekstra internetu radiowego to znakomity wybór dla osób w twojej sytuacji. Statystyczny mieszkaniec naszego kraju spędza w sieci prawie 6 godzin dziennie. Jeśli nie jesteś jednym z nich, a internet nie jest dla Ciebie podstawowym środowiskiem funkcjonowania, nie musisz ponosić wysokich comiesięcznych kosztów abonamentu. Przekonaj się, że pakiet ekstra to świetna alternatywa w stosunku do innych produktów aktualnie dostępnych na rynku. Tak wiele za tak niewiele? Nie musisz wierzyć nam na słowo! Sprawdź i przekonaj się sam!

Internet Radiowy Podolszyn - pakiet Standard

Prędkość: 30/3 MB/S

Brak limitu danych
80
miesięcznieBrutto

Masz pytania dotyczące pakietu standard? Dzwoń śmiało! Dobre parametry łącza w dobrej cenie — tak najkrócej można by opisać ten wariant oferty. W czasach, w których żyjemy, dostęp do internetu stanowi podstawę funkcjonowania wielu domostw i firm. Jest on obecny w naszych domach, biurach, ale również w hotelach, hostelach czy ośrodkach wypoczynkowych. Korzystamy z niego w podróży samochodem, pociągiem czy chociażby komunikacją miejską. Używamy go my, nasi bliscy, przyjaciele i znajomi. Pakiet internetu radiowego standard przeznaczony jest dla osób, które mieszkają i pracują w Podolszynie, a ich potrzeby nie przewyższają typowej aktywności w sieci.

Internet Radiowy Podolszyn - pakiet Premium

Prędkość: 40/4 MB/S

Brak limitu danych
100
miesięcznieBrutto

Nie pozwól, aby ograniczały cię parametry twojego łącza internetowego, działaj z pełną swobodą. Pakiet Ultra to oferta, w ramach której staniesz się posiadaczem szybkiego łącza internetowego. Prowadź wideokonferencje, przesyłaj i odbieraj treści od swoich klientów bądź partnerów w ramach najlepszej dostępnej technologii na rynku. Używasz internetu w czasie wolnym? Ta oferta skierowana jest do Ciebie! Teraz możesz pobierać zawartość swojej wirtualnej biblioteki w ekspresowym tempie. Ten pakiet to gigabajty danych na twoim dysku: gier, muzyki i filmów. Zakładamy, że nie chcesz tracić cennego czasu?

Kontakt – Internet Radiowy Podolszyn

Napisz lub zadzwoń już teraz, nie zwlekaj z podjęciem decyzji. Instalacja internetu radiowego we wskazanej przez Ciebie lokalizacji? Tak, to doskonały pomysł! Proponowane przez nas rozwiązanie posiada wiele zalet. Bezproblemowe i bezawaryjne – ilość urządzeń koniecznych do prawidłowego funkcjonowania została ograniczona do minimum. Jest też ekologiczne – to efekt zmniejszonego poboru energii. Sieć radiowa stale się rozwija, dołącz do niej i Ty!

Adres:

ul. Sadowa 1

05-090 Sękocin Nowy

Email:

biuro@internett.pl

NIP:

522-174-62-78

Godziny pracy:

poniedziałek-piątek: 8 - 18

sobota: 10 - 14

Grafika dekoracyjna
Grafika - ikona przesuń na górę.