Główne zdjęcie

Internet radiowy Mroków

Wyszukiwarka zasięgu

Mroków - Internet

Jeśli chcesz korzystać ze wszelkich dobrodziejstw, jakie oferuje internet radiowy, nie musisz już przeprowadzać się do Warszawy! Dzięki możliwości indywidualnego podłączenia do sieci mieszkańcy Mrokowa mogą korzystać z zaawansowanego technologicznie łącza internetowego zarówno w swych firmach, jak i domach.

Mroków — pakiety na internet Radiowy

Każdy z naszych klientów oczekuje najwyższego standardu realizowania oferowanych przez nas usług. Jednak ich potrzeby dotyczące konkretnych parametrów łącza różnią się znacznie. Świadomi tych różnic, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferując trzy pakiety do wyboru. Aby ułatwić Ci podjęcie decyzji, przygotowaliśmy krótki opis dotyczący trzech dostępnych opcji. Kliknij odpowiedni odnośnik poniżej, aby zapoznać się ze szczegółami naszej oferty.

Internet Radiowy Mroków - pakiet Lekki

Prędkość: 20/1 MB/S

Brak limitu danych
70
miesięcznieBrutto

Jeśli planujesz swój budżet uważnie i nie chcesz przepłacać za usługi, z których korzystasz sporadycznie lub w ograniczonym zakresie, wybierz pakiet lekki.Przygotowaliśmy go z myślą o osobach, które nie korzystają z internetu w sposób wymagający najwyższych prędkości łącza. Być może mieszkasz w Mrokowie, ale większość dnia spędzasz poza domem, i wydaje Ci się, że internet radiowy nie jest odpowiednim dla Ciebie rozwiązaniem. Nic bardziej mylnego! Już dziś możesz korzystać ze stabilnego łącza w oferowanej przez nas technologii, nie ponosząc jednocześnie wysokich kosztów jego użytkowania. Pakiet ekstra przyjazny dla twojego portfela, a jednocześnie spełniający wszystkie twoje potrzeby.

Internet Radiowy Mroków - pakiet Standard

Prędkość: 30/3 MB/S

Brak limitu danych
80
miesięcznieBrutto

Doprowadzenie internetu radiowego do Mrokowa daje możliwość korzystania ze stabilnego łącza kilku osobom naraz. Rodzic odbywający telekonferencję w dużym pokoju, dzieci korzystające z komunikatorów lub oglądające ulubiony serial na popularnej platformie streamingowej. Brzmi znajomo? Dziś to już nie problem. Pakiet standard pozwoli utrzymać płynność przesyłu danych nawet przy dość pokaźnym obciążeniu łącza. Sprawdź cenę i zamów już dziś, aby korzystać z internetu w sposób komfortowy jak nigdy dotąd. Jesteśmy pewni, że oferowana przez nas usługa spełni wszystkie twoje oczekiwania związane z codziennym użytkowaniem internetu.

Internet Radiowy Mroków - pakiet Premium

Prędkość: 40/4 MB/S

Brak limitu danych
100
miesięcznieBrutto

Jeśli nie możesz pozwolić sobie na stratę czasu, wybierz pakiet Ultra. Wybierz komfort i poczucie bezpieczeństwa, jakie daje Ci posiadanie internetu radiowego. Kto powinien zapoznać się dokładniej z naszą ofertą? Firmy zlokalizowane w Mrokowie, przedstawiciele jednoosobowych działalności gospodarczych, osoby działające w branżach związanych z komunikacją przez internet i publikowaniem w nim autorskich treści. Wszędzie tam, gdzie szybkość i stabilność transmisji danych odgrywa kluczową rolę, pakiet Ultra sprawdzi się doskonale. Przeznaczony dla użytkowników świadomych swoich potrzeb, mających wymagania wykraczające poza standard właściwy dla typowego użytkownika sieci.

Kontakt – Internet Radiowy Mroków

Satysfakcja naszych klientów jest naszym najwyższym priorytetem. Pozwól, że przeprowadzimy Cię przez proces przyłączenia do sieci w sposób szybki, przestępny i profesjonalny. Odpowiemy na wszelkie pytania, doradzimy i umówimy dogodny dla Ciebie termin. Internet radiowy dla mieszkańców Mrokowa? Już tylko jeden telefon dzieli Cię od zostania posiadaczem niezawodnego łącza internetowego w dobrej cenie. Zaufaj firmie z doświadczeniem, zatrudniającej specjalistów w swojej dziedzinie.

Adres:

ul. Sadowa 1

05-090 Sękocin Nowy

Email:

biuro@internett.pl

NIP:

522-174-62-78

Godziny pracy:

poniedziałek-piątek: 8 - 18

sobota: 10 - 14

Grafika dekoracyjna
Grafika - ikona przesuń na górę.