Główne zdjęcie

Internet radiowy Marysin

Wyszukiwarka zasięgu

Marysin - Internet

Internet radiowy Marysin. Tak! Dobrze słyszałeś, już teraz możesz stać się jego użytkownikiem. Nie zwlekaj i zadzwoń do nas, aby umówić wizytę ekipy dokonującej montażu tej technologii w gospodarstwach domowych. W dzisiejszych czasach nie trzeba już przekonywać nikogo o tym, że internet jest niezbędnym narzędziem służącym do pracy, rozrywki i komunikacji. Niezależnie od tego, kim jesteś i gdzie mieszkasz, internet zmienia życie na lepsze i sprawia, że codzienne czynności stają się łatwiejsze.

Marysin — pakiety na internet Radiowy

Jeśli mieszkasz lub działasz na terenie Marysina, nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Nie musisz już polegać na zawodnych sposobach łączenia się z globalną siecią. Internet radiowy to standard, który pozwoli na bezstresowe i bezawaryjne przebywanie online. Każdy klient znajdzie pakiet właściwy dla siebie, niezależnie od tego, czy korzysta z internetu jedynie sporadycznie, czy uczynił z niego swoje podstawowe środowisko działania. Zapoznaj się z naszą ofertą, klikając w odnośniki znajdujące się poniżej.

Internet Radiowy Marysin - pakiet Lekki

Prędkość: 20/1 MB/S

Brak limitu danych
70
miesięcznieBrutto

Korzystasz z internetu sporadycznie? Używasz go głównie do komunikacji z innymi? Nie musisz już przepłacać za usługę, której możliwości nie będziesz wykorzystywał w pełni. Jesteśmy elastyczni w swoim podejściu do klientów i proponujemy Ci wybór. Pakiet lekki internetu radiowego. Ten pakiet to oferta, na jaką czekało wielu mieszkańców miejscowości Marysin. Internet radiowy w niskiej cenie pozwoli im cieszyć się dobrą jakością połączenia przy stosunkowo niewielkich nakładach finansowych. I ty możesz zostać jednym z nich, dzwoniąc na nasz numer kontaktowy.

Internet Radiowy Marysin - pakiet Standard

Prędkość: 30/3 MB/S

Brak limitu danych
80
miesięcznieBrutto

W czasach, w których dźwięki analogowego modemu pamiętają już tylko nieliczni, dostęp do internetu stał się pewnego rodzaju standardem. Korzystamy z niego w podróży samochodem, pociągiem czy chociażby komunikacją miejską. Jest on obecny w naszych domach, biurach, ale również w hotelach, hostelach czy ośrodkach wypoczynkowych. Korzystamy z niego my, nasi bliscy, przyjaciele i znajomi. Pakiet internetu radiowego standard przeznaczony jest dla osób mieszkających i pracujących w Marysinie, których potrzeby nie przewyższają typowej aktywności w sieci. Dobre parametry łącza w dobrej cenie — tak najkrócej można by opisać ten wariant oferty. Masz więcej pytań? Dzwoń śmiało.

Internet Radiowy Marysin - pakiet Premium

Prędkość: 40/4 MB/S

Brak limitu danych
100
miesięcznieBrutto

Nie zapomnieliśmy również o najbardziej wymagających użytkownikach — tych, dla których internet radiowy będzie podstawowym narzędziem funkcjonowania. Nieistotne czy będzie to działalność biznesowa, transfer danych, e-sport, czy inna rozrywka obciążająca łącze. Dzięki pakietowi Premium staniesz się posiadaczem zaawansowanego technologicznie łącza. Spełni ono potrzeby wymagających użytkowników, pozwoli im działać w sposób, jaki najbardziej lubią. Nie pozwól, by parametry techniczne łącza internetowego ograniczały twoją swobodę działania. Wybierz naszą ofertę.

Kontakt – Internet Radiowy Marysin

W prosty sposób dostarczymy i podłączymy naszą usługę. Zadzwoń do nas i umów spotkanie z naszymi monterami. Internet radiowy w miejscowości Marysin w gminie Lesznowola już dziś dostępny na wyciągnięcie ręki.

Adres:

ul. Sadowa 1

05-090 Sękocin Nowy

Email:

biuro@internett.pl

NIP:

522-174-62-78

Godziny pracy:

poniedziałek-piątek: 8 - 18

sobota: 10 - 14

Grafika dekoracyjna
Grafika - ikona przesuń na górę.