Główne zdjęcie

Internet światłowodowy Magdalenka

Wyszukiwarka zasięgu

Magdalenka - Internet

Jeśli jesteś mieszkańcem miejscowości Magdalenka, to mamy dla Ciebie ofertę, która może Cię zainteresować. Internet światłowodowy na miarę trzeciego tysiąclecia? W Magdalence? Tak, to możliwe. Nasza firma dostarczy internet bezpośrednio do twojego domu, a tobie pozostanie się jedynie cieszyć wysokim standardem oferowanej usługi.

Magdalenka — pakiety na internet Światłowodowy

Chciałbyś zostać użytkownikiem internetu światłowodowego w Magdalence, ale nie jesteś pewien, który wariant będzie odpowiedni dla Ciebie? Już śpieszymy z pomocą! Zapoznaj się z opisami trzech pakietów przygotowanych przez naszą firmę. Wybór odpowiedniego pakietu nie jest trudny. Musisz jedynie określić swoje wymagania dotyczące przepustowości łącza i kwotę, jaką chciałbyś przeznaczać na ten cel. Niezależnie od wybranych przez Ciebie parametrów gwarantujemy najwyższą jakość usługi i poziom zadowolenia klienta. Opis każdej z opcji znajdujących się w naszej ofercie znajdziesz poniżej.

Internet Światłowodowy Magdalenka - pakiet Lekki

Prędkość: 100/100 MB/S

Brak limitu danych
67
miesięcznieBrutto

Pakiet lekki to propozycja skierowana do osób, które nie spędzają większości dnia, będąc online.Jeśli twoja aktywność w sieci ogranicza się do sprawdzenia poczty, odpisania na kilka wiadomości na komunikatorach, obejrzenie kilku krótkich klipów na YouTube — to pakiet lekki będzie idealnym wyborem. Stabilność i niezawodność internetu światłowodowego w tak niskiej cenie? To zdecydowanie najlepsza oferta na rynku! Zapomnij o kiepskiej jakości łączach radiowych, odbierających całą przyjemność z korzystania z tej formy łączności ze światem. Dziś już każdy mieszkaniec Magdalenki może zostać użytkownikiem szerokopasmowego łącza światłowodowego!

Internet Światłowodowy Magdalenka - pakiet Standard

Prędkość: 200/100 MB/S

Brak limitu danych
80
miesięcznieBrutto

Internet światłowodowy Magdalenka to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie szybkie i niezawodne połączenie z internetem. Popularnym wyborem wśród użytkowników jest pakiet standard, który oferuje prędkość pobierania danych do 200 Mb/s oraz prędkość wysyłania do 100 Mb/s. Pakiet standard to idealna opcja dla rodzin i osób korzystających z internetu głównie do przeglądania stron internetowych, wysyłania e-maili oraz oglądania filmów na platformach streamingowych. Dzięki wysokiej prędkości pobierania użytkownicy nie muszą obawiać się o przerywające się połączenie czy długie czasy oczekiwania na pobranie pliku. Bezpieczeństwo i stabilność połączenia to kolejne atuty oferowane przez internet światłowodowy Magdalenka. Dzięki szybko działającej obsłudze wszelkie usterki usuwane są zaraz po zgłoszeniu dzięki czemu, użytkownicy mogą cieszyć się pełnym komfortem korzystania z sieci. Pakiet standard to wybór idealny dla każdego, kto poszukuje szybkiego i niezawodnego połączenia z internetem oraz dostępu do różnorodnej oferty telewizyjnej.

Internet Światłowodowy Magdalenka - pakiet Ekstra

Prędkość: 300/100 MB/S

Brak limitu danych
90
miesięcznieBrutto

W przypadku większego obciążenia łącza właściwym wyborem będzie pakiet Ekstra. Być może korzystasz z internetu przez większość dnia. Być może rzadziej, ale musisz cyklicznie przesyłać lub odbierać bardzo duże pliki. Być może to właśnie w Magdalence prowadzisz swój biznes i zdarza Ci się uczestniczyć w wideokonferencjach lub spotkaniach typu 'conference call'. Internet światłowodowy w pakiecie Ekstra będzie również dobrym rozwiązaniem dla rodzin, szczególnie w okresie nauczania zdalnego. Jeśli twoje gospodarstwo domowe znajduje się w miejscowości Magdalenka, to możecie korzystać z dobrodziejstw łącza światłowodowego już teraz!

Internet Światłowodowy Magdalenka - pakiet Ultra

Prędkość: 500/100 MB/S

Brak limitu danych
114
miesięcznieBrutto

Spójrzmy prawdzie w oczy — najlepsi gracze korzystają z najlepszych dostępnych na rynku rozwiązań. Na najwyższym poziomie nie ma miejsca na półśrodki. Pakiet Ultra to propozycja dla użytkowników oczekujących najwyższego standardu usługi. Internet światłowodowy to wspaniała technologia pozwalająca zagwarantować stabilność przesyłu danych i ich bezpieczeństwo. Pliki zostaną przesłane lub pobrane bez żadnych problemów i w rekordowym czasie. Twoje transmisje odbędą się bez żadnych zakłóceń, bez względu na to, czy będziesz ich gospodarzem, czy jedynie uczestnikiem. Pozwól sobie na luksus, jakim jest posiadanie internetu światłowodowego w Magdalence w standardzie Ultra. Odkryj nowy wymiar cyfrowej rzeczywistości!

Internet Światłowodowy Magdalenka - pakiet Premium

Prędkość: 1000/200 MB/S

Brak limitu danych
200
miesięcznieBrutto

Szanowni Państwo, bardzo miło nam poinformować, że stworzyliśmy piąty, atrakcyjny pakiet dla najbardziej wymagających użytkowników. Pakiet PREMIUM charakteryzuje się maksymalną prędkością pobierania i wysyłania danych przez nasz światłowód. Polecamy go każdej dużej firmie oraz użytkownikom, których praca polega na operowaniu w projektach wymagających przesyłu ogromnych danych, lub ciągłej pracy wielu urządzeń w trybie online. W dobie pandemii komunikacja między firmami przeniosła się do internetu. Pakiet PREMIUM spełni wszelkie oczekiwania każdego organizatora konferencji, briefiengów czy handlu online zapewniając stabilne połączenie, oraz co najważniejsze - bezstratną jakość audio i video, która jest PREMIUM ważna w bezpośredniej rozmowie z najważniejszymi klientami. Oczywiście nasza oferta jest również aktualna dla gospodarstw jednorodzinnych. Pakiet PREMIUM naszej firmy jest inwestycją na lata, która zapewni bezstratny pobór danych przy jednoczesnym użytkowaniu połączenia przez całą rodzinę. Wybór pakietu PREMIUM zapewni spokój oraz najwyższą jakość działania przy oglądaniu VOD, streamingu letsplay, czy pracy z wykorzystaniem wideokonferencji. Skontaktuj się z naszym działem handlowym aby poznać szczegóły naszego najmocniejszego punktu w of ercie.

Kontakt – Internet Światłowodowy Magdalenka

Skontaktuj się z nami, aby już dziś umówić się na montaż internetu światłowodowego w Magdalence. Nasi konsultanci przeprowadzą Cię krok po kroku przez cały proces i odpowiedzą na wszystkie pytania, a profesjonalni monterzy szybko i sprawnie wykonają swoją pracę. Przekonaj się jakie to łatwe!

Adres:

ul. Sadowa 1

05-090 Sękocin Nowy

Email:

biuro@internett.pl

NIP:

522-174-62-78

Godziny pracy:

poniedziałek-piątek: 8 - 18

sobota: 10 - 14

Grafika dekoracyjna
Grafika - ikona przesuń na górę.