Główne zdjęcie

Internet radiowy Łoziska

Wyszukiwarka zasięgu

Łoziska - Internet

Dołącz do naszych klientów, aby stać się posiadaczem i użytkownikiem internetu radiowego w miejscowości Łoziska. Przygotowaliśmy dla Ciebie konkurencyjną ofertę, która pozwoli Ci korzystać z radiowego internetu. Stabilny poziom przesyłanego sygnału. Doskonałe parametry łącza, szybkość i przepustowość na wysokim poziomie – o nich również warto wspomnieć. Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!

Łoziska — pakiety na internet Radiowy

Korzystaj z internetu tak, jak lubisz, ponosząc jedynie koszty faktycznego zużycia. Wytypuj odpowiedni pakiet i nawiąż kontakt z naszą firmą już teraz. Trzy warianty o odmiennych parametrach oferują Ci swobodę wyboru – o tym, w jaki sposób chcesz korzystać z internetu radiowego i jakie koszty ponosić, zdecyduj sam! Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, otrzymasz usługę na najwyższym poziomie. Satysfakcja naszych klientów jest podstawą wszystkich naszych działań.

Internet Radiowy Łoziska - pakiet Lekki

Prędkość: 20/1 MB/S

Brak limitu danych
70
miesięcznieBrutto

Pakiet internetu radiowego standard, dedykowany jest dla osób, które nie mają ponad przeciętnych wymagań związanych z szybkością korzystania z dostępu do internetu. Polecamy ten pakiet użytkownikom, którzy głównie przeglądają strony internetowe, korzystają z poczty oraz mediów społecznościowych np. facebook, instagram. Pakiet ekstra internetu radiowego, jest to stały i nielimitowany dostęp do wszelkich podstawowych usług i korzyści jakie dostarcza technologia internetowa.

Internet Radiowy Łoziska - pakiet Standard

Prędkość: 30/3 MB/S

Brak limitu danych
80
miesięcznieBrutto

Pakiet internetu radiowego Standard, skierowany jest dla bardziej wymagających użytkowników. Osoby które, korzystają z większej ilości urządzeń oraz platform typu Netflix, powinny wziąć ten pakiet pod uwagę. Wariant Standard jest dedykowany dla rodzin. Wariant internetu radiowego Standard stwarza możliwość jednoczesnego korzystania z dostępu do internetu większej ilości użytkowników. Warto również zwrócić uwagę na fakt, iż w tym pakiecie zdecydowanie łatwiej pobierać oraz wysyłać pliki danych.

Internet Radiowy Łoziska - pakiet Premium

Prędkość: 40/4 MB/S

Brak limitu danych
100
miesięcznieBrutto

Najszybszy dostępny wariant internetu radiowego istniejący w naszej ofercie. Dedykowany dla firm i bardziej wymagających użytkowników korzystających z dostępu do internetu. Zdecydowanie największa prędkość oraz przepustowość łącza pozwoli na stabilne i szybkie wysyłanie i pobieranie dużych danych. Dzięki temu jednoczesne oglądanie filmu oraz przeglądanie stron powinno odbywać się bezproblemowo.

Kontakt – Internet Radiowy Łoziska

Przekonaj się, jak szybko przebiegnie instalacja internetu radiowego we wskazanej przez Ciebie lokalizacji. To rozwiązanie pozbawione wad. Ekologiczne – za sprawą zmniejszonego poboru energii w stosunku do pozostałych typów instalacji. Bezproblemowe i bezawaryjne – ilość urządzeń koniecznych do prawidłowego funkcjonowania została ograniczona do minimum. Napisz lub zadzwoń już teraz, nie zwlekaj z podjęciem decyzji.

Adres:

ul. Sadowa 1

05-090 Sękocin Nowy

Email:

biuro@internett.pl

NIP:

522-174-62-78

Godziny pracy:

poniedziałek-piątek: 8 - 18

sobota: 10 - 14

Grafika dekoracyjna
Grafika - ikona przesuń na górę.