Główne zdjęcie

Internet światłowodowy Lesznowola

Wyszukiwarka zasięgu

Lesznowola - Internet

Czas na zmiany. Internet światłowodowy w Lesznowoli już w ofercie naszej firmy. Mamy możliwość doprowadzić go bezpośrednio do twojego domu lub siedziby firmy. Żyjemy w czasach, w których trudno wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie bez tej zdobyczy technologicznej naszej cywilizacji. Do tej pory z internetu światłowodowego mogli cieszyć jedynie mieszkańcy największych miejscowości. Koniec z wykluczeniem cyfrowym!

Lesznowola — pakiety na internet Światłowodowy

Uwzględniając różnice w sposobie korzystania z dostępu do sieci, przygotowaliśmy trzystopniową ofertę na internet światłowodowy dla mieszkańców miejscowości Lesznowola. Trzy pakiety o zróżnicowanych parametrach pozwolą wybrać ci ofertę dopasowaną do twoich aktualnych potrzeb. Będziesz mógł cieszyć się swobodą, jaką daje internet światłowodowy w cenie adekwatnej do faktycznego użycia transferu danych. Zapoznaj się z każdą z oferowanych opcji, rozwijając opisy sekcji znajdujących się poniżej. Wybierz tę, którą uznasz za najbardziej adekwatną do swoich oczekiwań!

Internet Światłowodowy Lesznowola - pakiet Lekki

Prędkość: 100/100 MB/S

Brak limitu danych
67
miesięcznieBrutto

Pakiet lekki dla twojej kieszeni, przy zachowaniu najwyższych standardów opłacanej przez Ciebie usługi. Tak, teraz to możliwe! Dzięki naszej różnorodnej ofercie możesz wybrać pakiet, który idealnie wpasuje się w twoje potrzeby. Cenisz sobie stabilne połączenie, ale nie korzystasz z internetu zbyt często? Nie musisz już przepłacać! Komfort korzystania z internetu światłowodowego w konkurencyjnej cenie to oferta, na którą na pewno warto zwrócić uwagę. Jeśli twoja aktywność w sieci jest ograniczona lub sporadyczna, nie jest podstawą twojego biznesu lub rozkładu dnia, wybierz pakiet lekki. Umów wizytę naszych techników już dzisiaj, zostań jednym z zadowolonych usługobiorców.

Internet Światłowodowy Lesznowola - pakiet Standard

Prędkość: 200/100 MB/S

Brak limitu danych
80
miesięcznieBrutto

Oferując mieszkańcom i przedsiębiorcom w Lesznowoli szybki i niezawodny dostęp do internetu, światłowód to najlepsze rozwiązanie. Pakiet standardowy jest najczęściej wybieranym przez użytkowników, zapewniającym pobieranie danych z prędkością do 200 Mb/s oraz wysyłanie z prędkością do 100 Mb/s. Dzięki usłudze internetu światłowodowego w Lesznowoli, przeglądanie stron internetowych, korzystanie z mediów społecznościowych oraz oglądanie filmów i seriali w jakości HD staje się szybsze i bardziej komfortowe. Pakiet standardowy to doskonałe rozwiązanie dla rodzin i osób, które cenią sobie niezawodność i szybkość. Bezpieczeństwo oraz stabilność połączenia to kluczowe aspekty w przypadku usługi internetowej. Wszystkie dane są szyfrowane, co gwarantuje ochronę przed zagrożeniami z sieci. Operator oferuje profesjonalną obsługę oraz szybką reakcję na zgłoszenia od użytkowników. Podsumowując, pakiet standardowy internetu światłowodowego to najlepsze rozwiązanie dla mieszkańców i przedsiębiorców w Lesznowoli, którzy cenią sobie szybkość, niezawodność oraz dostęp do bogatej oferty telewizyjnej. Dzięki operatorowi, korzystanie z internetu staje się łatwiejsze i bardziej komfortowe, a dostępność usługi daje gwarancję zadowolenia i bezpieczeństwa.

Internet Światłowodowy Lesznowola - pakiet Ekstra

Prędkość: 300/100 MB/S

Brak limitu danych
90
miesięcznieBrutto

Jeśli nie wyobrażasz sobie swojej codziennej rutyny bez dostępu do internetu, to nie jesteś sam! Wydarzenia ostatnich miesięcy sprawiły, że do sieci przeniosło się praktycznie całe nasze życie, a przynajmniej większość jego sfer. Aktywność zawodowa on-line, wirtualne spotkania z rodziną i znajomymi w formie wideokonferencji, konsumpcja cyfrowych treści w ramach rozrywki to nasza codzienność. Niezależnie od wieku, płci czy poziomu zaawansowania technologicznego — z internetu korzystają praktycznie wszyscy domownicy. Jeśli korzystają z niego jednocześnie, może się okazać, że możliwości łącza nie są wystarczające. Pakiet ekstra internetu światłowodowego pozwoli uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, zapewniając stabilne połączenie i płynny przepływ danych nawet przy kilku osobach korzystających z internetu jednocześnie.

Internet Światłowodowy Lesznowola - pakiet Ultra

Prędkość: 500/100 MB/S

Brak limitu danych
114
miesięcznieBrutto

Pakiet Ultra to doskonały wybór dla bezkompromisowych użytkowników. Internet światłowodowy w miejscowości Lesznowola poprzez łącze o najwyższych dostępnych parametrach? Tak, w ofercie naszej firmy mamy również ten rodzaj usługi. Wykonujesz swoją pracę poprzez internet? Przesyłasz duże pakiety danych? Jesteś twórcą treści, które zamieszczasz w internecie? Kontakt z klientami jest podstawą twojego biznesu? Nadzorujesz pracę swojego zespołu? Czas to pieniądz! Nie możesz pozwolić sobie na korzystanie ze słabego łącza internetowego. Profesjonalne rozwiązania dla profesjonalistów w każdym calu. Nasza firma zawsze stawia jakość świadczonych usług na pierwszym miejscu. Internet światłowodowy, na którym możesz polegać — w pakiecie Premium dajemy Ci niezawodność i najwyższe parametry.

Internet Światłowodowy Lesznowola - pakiet Premium

Prędkość: 1000/200 MB/S

Brak limitu danych
200
miesięcznieBrutto

Szanowni Państwo, bardzo miło nam poinformować, że stworzyliśmy piąty, atrakcyjny pakiet dla najbardziej wymagających użytkowników. Pakiet PREMIUM charakteryzuje się maksymalną prędkością pobierania i wysyłania danych przez nasz światłowód. Polecamy go każdej dużej firmie oraz użytkownikom, których praca polega na operowaniu w projektach wymagających przesyłu ogromnych danych, lub ciągłej pracy wielu urządzeń w trybie online. W dobie pandemii komunikacja między firmami przeniosła się do internetu. Pakiet PREMIUM spełni wszelkie oczekiwania każdego organizatora konferencji, briefiengów czy handlu online zapewniając stabilne połączenie, oraz co najważniejsze - bezstratną jakość audio i video, która jest PREMIUM ważna w bezpośredniej rozmowie z najważniejszymi klientami. Oczywiście nasza oferta jest również aktualna dla gospodarstw jednorodzinnych. Pakiet PREMIUM naszej firmy jest inwestycją na lata, która zapewni bezstratny pobór danych przy jednoczesnym użytkowaniu połączenia przez całą rodzinę. Wybór pakietu PREMIUM zapewni spokój oraz najwyższą jakość działania przy oglądaniu VOD, streamingu letsplay, czy pracy z wykorzystaniem wideokonferencji. Skontaktuj się z naszym działem handlowym aby poznać szczegóły naszego najmocniejszego punktu w of ercie.

Kontakt – Internet Światłowodowy Lesznowola

Zadzwoń lub napisz, aby stać się posiadaczem internetu światłowodowego w miejscowości Lesznowola. Bezproblemowy, fachowy montaż w dogodnym dla Ciebie terminie wykonany przez zespół fachowców pozwoli Ci korzystać ze wszystkich dobrodziejstw szerokopasmowego łącza sieciowego. Nasza firma gwarantuje najwyższy poziom dbałości o satysfakcję naszych klientów.

Adres:

ul. Sadowa 1

05-090 Sękocin Nowy

Email:

biuro@internett.pl

NIP:

522-174-62-78

Godziny pracy:

poniedziałek-piątek: 8 - 18

sobota: 10 - 14

Grafika dekoracyjna
Grafika - ikona przesuń na górę.