Główne zdjęcie

Internet radiowy Laszczki

Wyszukiwarka zasięgu

Laszczki - Internet

Czas skończyć z wykluczeniem cyfrowym raz na zawsze! Nadszedł czas na zmiany. Przygotowaliśmy dla Ciebie konkurencyjną ofertę, która pozwoli Ci korzystać z internetu radiowego w twojej miejscowości. Istnieje możliwość doprowadzenia internetu radiowego bezpośrednio do Twojego domu lub siedziby firmy. Technologia radiowa przyjazna środowisku – pozwalaja zmniejszyć zużycie energii elektrycznej i ograniczyć emisję CO2.

Laszczki — pakiety na internet Radiowy

Trzy pakiety przygotowane dla naszych klientów gwarantują elastyczność oferty i swobodę wyboru. A wybór odpowiedniego pakietu nie jest trudny. Określ swoje potrzeby i kwotę, jaką chciałbyś przeznaczać na realizację usługi. Chciałbyś zostać użytkownikiem internetu radiowego w Laszczkach? Zapoznaj się z informacjami prezentowanymi poniżej. Przeczytaj opis każdego z trzech oferowanych pakietów i dokonaj wyboru. Będziesz mógł cieszyć się komfortem pracy i zabawy, jaki daje internet radiowy. W cenie adekwatnej do faktycznego użycia transferu danych.

Internet Radiowy Laszczki - pakiet Lekki

Prędkość: 20/1 MB/S

Brak limitu danych
70
miesięcznieBrutto

Opis pakietu ekstra musimy zacząć od informacji o kosztach. Ten wariant usługi to możliwość zminimalizowania kosztów korzystania z internetu radiowego. Życie wielu osób to ciągły wyścig. Czasami można odnieść wrażenie, że każdego dnia Ziemia kręci się coraz szybciej wokół własnej osi. Ale prędkość nie jest przecież kluczem do sukcesu w każdej sytuacji. W przypadku osób korzystających z internetu sporadycznie dużo bardziej istotna będzie stabilność i bezawaryjność łącza. I takie właśnie łącze oferujemy Ci w ramach pakietu ekstra. Idealny stosunek ceny do jakości sprawia, że ta oferta może wydać Ci się bardzo interesująca.

Internet Radiowy Laszczki - pakiet Standard

Prędkość: 30/3 MB/S

Brak limitu danych
80
miesięcznieBrutto

Jeśli twoje potrzeby nie wykraczają poza ogólnie przyjęty standard, ten pakiet będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Jeśli tak jak co drugi mieszkaniec Ziemi logujesz się do sieci każdego dnia swojego życia, wybierz jakość jaką dostarcza internet radiowy. Pakiet standard pozwoli utrzymać płynność przesyłu danych nawet przy dość sporym obciążeniu łącza. Jesteśmy pewni, że oferowana przez nas usługa spełni wszystkie Twoje oczekiwania związane z codziennym użytkowaniem internetu. Tobie i całej twojej rodzinie.

Internet Radiowy Laszczki - pakiet Premium

Prędkość: 40/4 MB/S

Brak limitu danych
100
miesięcznieBrutto

Pozwól sobie na luksus, jakim jest posiadanie pakietu Ultra. Wybierz komfort i poczucie bezpieczeństwa, jakie daje Ci posiadanie internetu radiowego. Wszędzie tam, gdzie szybkość i stabilność transmisji danych odgrywa kluczową rolę, pakiet Ultra sprawdzi się doskonale. Nie pozwól, by parametry techniczne łącza internetowego ograniczały Twoją swobodę działania. Łącze radiowe spełnia potrzeby wymagających użytkowników, pozwalając im działać bez ograniczeń. Internet radiowy to technologia pozwalająca zagwarantować stabilność przesyłu danych i ich bezpieczeństwo. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej!

Kontakt – Internet Radiowy Laszczki

Podoba Ci się nasza oferta? Zalety internetu radiowego przekonały Cię do podjęcia decyzji o dołączeniu do grona jego użytkowników? Zadzwoń do nas i umów spotkanie z naszymi monterami. Internet radiowy w miejscowości Laszczki już dziś dostępny w twoim miejscu zamieszkania.

Adres:

ul. Sadowa 1

05-090 Sękocin Nowy

Email:

biuro@internett.pl

NIP:

522-174-62-78

Godziny pracy:

poniedziałek-piątek: 8 - 18

sobota: 10 - 14

Grafika dekoracyjna
Grafika - ikona przesuń na górę.