Główne zdjęcie podstrony

Internet światłowodowy Kolonia Lesznowola

Wyszukiwarka zasięgu

Kolonia Lesznowola - Internet

Zostań jednym z milionów użytkowników sieci światłowodowej na świecie. Oparty na komponentach optycznych, ten rodzaj łącza to najbardziej zaawansowana technologicznie propozycja na rynku. Duża ilość osób korzystających z WiFi ? Nie będzie w żaden sposób determinowała płynności jego działania. Warunki pogodowe? Nie będą miały żadnego wpływu na funkcjonowanie internetu światłowodowego. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że montaż i instalacja możliwe są już w zadziwiająco niskiej cenie. Już dziś możemy doprowadzić internet światłowodowy na terenie miejscowości.

Kolonia Lesznowola — pakiety na internet Światłowodowy

Rozwiń odpowiedni opis sekcji i poznaj wszystkie dostępne opcje. Niezawodność, jaką daje internet światłowodowy, oferujemy w trzech wariantach. Masz możliwość wyboru jednego z pakietów stworzonych z myślą o różnorodnych potrzebach naszych klientów. Wybierz ten, który pasował będzie najlepiej do twojej sytuacji. Czas zapoznać się z opisami, które znajdziesz poniżej. Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Pozwól, że opowiemy Ci o dostępnych opcjach nieco bardziej szczegółowo.

Internet Światłowodowy Kolonia Lesznowola - pakiet Lekki

Prędkość: 100MB/S

Brak limitu danych
59
miesięcznieBrutto

Jeśli internet jest tylko dodatkiem do twojego codziennego rozkładu dnia, szkoda przepłacać za łącze, którego możliwości nie wykorzystasz. Pakiet lekki internetu światłowodowego jest przeznaczony dla tych mieszkańców miejscowości Kolonia Lesznowola, którzy dbają o swój budżet, nie chcąc ponosić zbędnych wydatków. Jeśli korzystasz z internetu sporadycznie, to pakiet lekki będzie rozwiązaniem właśnie dla Ciebie! Internet światłowodowy przeznaczony jest nie tylko dla najbardziej wymagających użytkowników. Stabilność przesyłu danych, bezawaryjność, maksymalnie uproszczony montaż istotne będą dla wszystkich usługobiorców.

Internet Światłowodowy Kolonia Lesznowola - pakiet Standard

Prędkość: 300MB/S

Brak limitu danych
79
miesięcznieBrutto

‘Jeśli czegoś nie ma w internecie, to znaczy, że nie istnieje’. Internet stał się nieodłączną częścią życia przeciętnej europejskiej rodziny. Pakiet standard stworzyliśmy z myślą właśnie o niej. Pozwoli korzystać z internetu światłowodowego wszystkim członkom rodziny przy zachowaniu płynności transmisji danych. Stabilny transfer przy znacznym obciążeniu łącza? Tak! Możliwe dzięki zastosowaniu przewodów światłowodowych. Nie ulega wątpliwości, że pakiet standard to właściwy wybór w przypadku większości gospodarstw domowych w miejscowości Kolonia Lesznowola.

Internet Światłowodowy Kolonia Lesznowola - pakiet Premium

Prędkość: 500MB/S

Brak limitu danych
100
miesięcznieBrutto

Szybko i sprawnie doprowadzimy usługę do twojego biura, warsztatu czy pracowni. Jak istotne dla funkcjonowania jego biznesu jest solidne, bezawaryjne łącze, szczególnie w aktualnej sytuacji na rynku, wiemy wszyscy. Każdy doświadczony przedsiębiorca zda sobie sprawę, że pakiet Premium to produkt z najwyższej półki. Lider cyfrowego wyścigu prędkości łącz internetowych. Całą swoją aktywność opierasz na możliwościach, jakie daje internet? To usługa właśnie dla Ciebie! Firmy i osoby prowadzące działalność na terenie gminy Lesznowola mogą już zamówić internet światłowodowy bez żadnych przeszkód. Wymaga to jedynie kontaktu telefonicznego lub pisemnego z naszą firmą. Montaż i formalności ograniczone do niezbędnego minimum.

Internet Światłowodowy Kolonia Lesznowola - pakiet Ultra

Prędkość: 1000MB/S

Brak limitu danych
149
miesięcznieBrutto

Szanowni Państwo, bardzo miło nam poinformować, że stworzyliśmy czwarty, atrakcyjny pakiet dla najbardziej wymagających użytkowników. Pakiet ULTRA charakteryzuje się maksymalną prędkością pobierania i wysyłania danych przez nasz światłowód. Polecamy go każdej dużej firmie oraz użytkownikom, których praca polega na operowaniu w projektach wymagających przesyłu ogromnych danych, lub ciągłej pracy wielu urządzeń w trybie online. W dobie pandemii komunikacja między firmami przeniosła się do internetu. Pakiet ULTRA spełni wszelkie oczekiwania każdego organizatora konferencji, briefiengów czy handlu online zapewniając stabilne połączenie, oraz co najważniejsze - bezstratną jakość audio i video, która jest ULTRA ważna w bezpośredniej rozmowie z najważniejszymi klientami. Oczywiście nasza oferta jest również aktualna dla gospodarstw jednorodzinnych. Pakiet ULTRA naszej firmy jest inwestycją na lata, która zapewni bezstratny pobór danych przy jednoczesnym użytkowaniu połączenia przez całą rodzinę. Wybór pakietu ULTRA zapewni spokój oraz najwyższą jakość działania przy oglądaniu VOD, streamingu letsplay, czy pracy z wykorzystaniem wideokonferencji. Skontaktuj się z naszym działem handlowym aby poznać szczegóły naszego najmocniejszego punktu w ofercie.

Kontakt – Internet Światłowodowy Kolonia Lesznowola

Skontaktuj się z nami i zamów usługę już dziś. Satysfakcja gwarantowana! Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku i wiemy, że internet światłowodowy przypadnie do gustu każdemu! Światłowód oznacza stabilność, bezawaryjność i niebywałą wręcz prędkość transmisji danych. Dodatkowo mniejsze zużycie prądu oznacza niższą emisję CO2. Instalacja wykonana przeźroczystymi przewodami mocowanymi bezbarwnym klejem nie szpeci mieszkania lub biura.

Adres

ul. Sadowa 1

05-090 Sękocin Nowy

Email

biuro@internett.pl

Nip

522-174-62-78

Godziny pracy:

poniedziałek-piątek: 8 - 18

sobota: 10 - 14

Grafika - ikona przesuń na górę.