Główne zdjęcie podstrony

Internet światłowodowy Janki

Wyszukiwarka zasięgu

Janki - Internet

Miejscowość Janki jest znana na mapie Polski od bardzo dawna ze względu na to, że zapewniła jedną z pierwszych lokalizacji tworzących park handlowy. Janki kojarzyły się zawsze z nowoczesnością i jakością usług, oraz towarów. Teraz poraz kolejny janki mogą szczycić się używaniem nowoczesnej technologii dostarczania połączenia internetowego. Istnieje prosta możliwość założenia internetu światłowodowego w Jankach bezpośrednio u klienta. Zapewniamy bezpośrednie połączenie z naszym serwerem co zapewnia stałe, stabilne łącze w nowoczesnej technologi internetu światłowodowego w Jankach.

Janki — pakiety na internet Światłowodowy

Aby odpowiedzieć na potrzeby mieszkańców na internet światłowodowy w Jankach, stworzyliśmy cztery pakiety możliwośći dostarczania naszych usług bezpośrednio do domów mieszkańców. Zapoznaj się proszę z naszymi pakietami na internet światłowodowy i dobierz usługę do swoich potrzeb. Po kontakcie z nami rozpoczniesz używanie internetu w technologii światłowodowej w jankach. Będziesz w stanie korzystać z internetu tak jak chesz, bez strat w jakości połączenia, niezależnie od stanu pogody za oknem.

Internet Światłowodowy Janki - pakiet Lekki

Prędkość: 100MB/S

Brak limitu danych
59
miesięcznieBrutto

Pakiet lekki internetu światłowodowego w Jankach jest odpowiedzią na potrzeby użytkowników posługujących się siecią internet w sposób ograniczony do kontaktów z przyjaciółmi, pracodawcą i rodziną.A o co chodzi dokładnie?Pakiet lekki internetu światłowodowego skoncentrowany jest na klientach z Janek, dla których internet jest jedynie dodatkiem do spokojnego i stabilnego życia. To oferta kierowana dla osób, które nie są ciągle aktywne online i ograniczją używanie internetu do absolutnego minimum. Pakiet oczywiśćie nadal jest na tyle mocny aby zapewnić stabilne połąćzenie w celu bezstratnego oglądnaia treści video, graficznych w sieci.

Internet Światłowodowy Janki - pakiet Standard

Prędkość: 300MB/S

Brak limitu danych
79
miesięcznieBrutto

Posiadasz małą rodzinę, mieszkacie spokojnie w domu jednorodzinnym do którego chcecie dostarczyć internet światłowodowy znajdujący się w Jankach? Pakiet standard internetu światłowodowego z naszej firmy jest skierowany właśnie na Twoje potrzeby. Dziecko lubi grać, rodzice intenswynie pracują zdalnie i wciąż kontaktująsię przez aplikacje video ze swoich pokoi ze swoim pracowdawcą. W takich warunkach posiadnaie stabilnego internetu światłowodowego jest koniecznością. Zadzwoń do nas, umów wizytę a doprowadzimy stabilny internet bezpośrednio do Twojego domu w Jankach.

Internet Światłowodowy Janki - pakiet Premium

Prędkość: 500MB/S

Brak limitu danych
100
miesięcznieBrutto

Posiadasz duży magazyn logistyczny, firmę budowlaną lub salon i potrzebujesz szybkiego stabilnego internetu światłowodowego w swojej firmie w Jankach? Pakiet premium jest skierowany do Twoich potrzeb. Wszyscy Twoi pracownicy będą pewni, że ich połączneie internetowe nie zostanie zerwane, ponieważ użyta przez nas technologia jest odporna na warunki pogodowe. Pakiet premium zapewnia ogromną prędkość pobierania i wysyłania. Odezwij się do nas, napisz maila lub zadzwoń aby dowiedzieć się o sposobie zakłądania sieci bezporzewodowej w Twojej firmie.

Internet Światłowodowy Janki - pakiet Ultra

Prędkość: 1000MB/S

Brak limitu danych
149
miesięcznieBrutto

Szanowni Państwo, bardzo miło nam poinformować, że stworzyliśmy czwarty, atrakcyjny pakiet dla najbardziej wymagających użytkowników. Pakiet ULTRA charakteryzuje się maksymalną prędkością pobierania i wysyłania danych przez nasz światłowód. Polecamy go każdej dużej firmie oraz użytkownikom, których praca polega na operowaniu w projektach wymagających przesyłu ogromnych danych, lub ciągłej pracy wielu urządzeń w trybie online. W dobie pandemii komunikacja między firmami przeniosła się do internetu. Pakiet ULTRA spełni wszelkie oczekiwania każdego organizatora konferencji, briefiengów czy handlu online zapewniając stabilne połączenie, oraz co najważniejsze - bezstratną jakość audio i video, która jest ULTRA ważna w bezpośredniej rozmowie z najważniejszymi klientami. Oczywiście nasza oferta jest również aktualna dla gospodarstw jednorodzinnych. Pakiet ULTRA naszej firmy jest inwestycją na lata, która zapewni bezstratny pobór danych przy jednoczesnym użytkowaniu połączenia przez całą rodzinę. Wybór pakietu ULTRA zapewni spokój oraz najwyższą jakość działania przy oglądaniu VOD, streamingu letsplay, czy pracy z wykorzystaniem wideokonferencji. Skontaktuj się z naszym działem handlowym aby poznać szczegóły naszego najmocniejszego punktu w ofercie.

Kontakt – Internet Światłowodowy Janki

Nasi handlowcy opowiedzą wszystko na temat dostarczanego przez nas internetu światłowodowego w Jankach. Umów sięz naszymi monetrami na spotkanie, aby dowiedzieć sięw jaki sposób podłączyć bezpośrednio Twój dom do naszych serwerów i rozprowadzić bezawaryjną sieć w Twojej lokalizacji.

Adres

ul. Sadowa 1

05-090 Sękocin Nowy

Email

biuro@internett.pl

Nip

522-174-62-78

Godziny pracy:

poniedziałek-piątek: 8 - 18

sobota: 10 - 14

Grafika - ikona przesuń na górę.