Główne zdjęcie

Internet radiowy Janczewice

Wyszukiwarka zasięgu

Janczewice - Internet

Oferta na internet radiowy w miejscowości Janczewice skierowana do osób prywatnych, firm oraz podmiotów prowadzących działalność gospodarczą na terenie miejscowości. Ciągły rozwój technologiczny pozwala cieszyć się wysokim standardem połączenia internetowego również mieszkańcom mniejszych miejscowości. Nasza firma specjalizuje się w montażu sieci radiowych i zapewnia najwyższy standard usługi w rozsądnej cenie.

Janczewice — pakiety na internet Radiowy

Każdy z trzech pakietów oferowanych w ramach naszej oferty skierowany jest do innego odbiorcy. Wiemy, że nasi klienci różnią się w zakresie swoich potrzeb, chcemy więc dać im możliwość wyboru produktu, który spełni je w stu procentach. Internet radiowy dla mieszkańców Janczewic to produkt na miarę XXI wieku — wysoki standard dostarczanej usługi i swoboda wyboru jednego z trzech wariantów. Przeczytaj i dowiedz się więcej o każdym z nich, klikając w odpowiedni odnośnik.

Internet Radiowy Janczewice - pakiet Lekki

Prędkość: 20/1 MB/S

Brak limitu danych
70
miesięcznieBrutto

Jeśli nie jesteś jedną z osób, które potrzebują ciągłego dostępu do sieci, a twoja aktywność ogranicza się jedynie do podstawowych czynności, wybierz pakiet ekstra. Spełni on twoje wymagania, a jego koszt będzie dla Ciebie miłym zaskoczeniem. Pakiet internetu internetu radiowego w Janczewicach to doskonała propozycja dla osób pragnących zoptymalizować wydatki ponoszone na usługę dostępu do sieci. Zainteresowany? Jesteśmy do twojej dyspozycji. Zadzwoń i umów wizytę naszych specjalistów już dziś.

Internet Radiowy Janczewice - pakiet Standard

Prędkość: 30/3 MB/S

Brak limitu danych
80
miesięcznieBrutto

Oferta skierowana do mieszkańców gospodarstw domowych, w których z internetu korzysta kilka osób jednocześnie. Idealny wybór w przypadku codziennego, typowego dla większości użytkowników sposobu korzystania z zasobów WWW. Pakiet standard pozwoli korzystać z internetu radiowego wszystkim domownikom w komfortowy sposób. Nie musisz już tracić czasu, nerwów i pieniędzy w poszukiwaniu właściwej dla siebie oferty. Masz teraz możliwość korzystania z internetu radiowego w Janczewicach. Wybierz pakiet standard i ciesz się wszystkimi zaletami posiadania internetowego łącza radiowego.

Internet Radiowy Janczewice - pakiet Premium

Prędkość: 40/4 MB/S

Brak limitu danych
100
miesięcznieBrutto

Nie zapomnieliśmy również o osobach, których potrzeby wykraczają poza typowy standard użytkowania internetu radiowego. Pakiet Ultra to możliwie szybkie łącze, zdolne wytrzymać obciążenia przy zachowaniu stabilności połączenia i bezpieczeństwa transferowanych danych. Jeśli działasz ne terenie Janczewic, możesz już dziś zamówić usługę podłączenia internetu radiowego w swoim miejscu zamieszkania lub prowadzenia działalności. Skrócenie czasu przesyłania i odbierania plików, poczucie bezpieczeństwa, jakie daje stabilne łącze, oraz komfort użytkowania internetu poprzez radio bez wiercenia dziur w ścianach to podstawowe powody, dla których powinieneś wybrać pakiet Ultra. Skontaktuj się z nami i wkrocz do świata internetu radiowego w wersji dla najbardziej wymagających.

Kontakt – Internet Radiowy Janczewice

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane posiadaniem internetu radiowego we własnym mieszkaniu, domu, biurze lub warsztacie. Zadzwoń lub napisz i umów dogodny dla Ciebie termin montażu. Zaufaj naszym specjalistom: technikom z doświadczeniem i profesjonalnym podejściem do wykonywanej przez siebie pracy. Oferujemy konkurencyjne ceny i gwarancję najwyższego standardu realizowanych usług.

Adres:

ul. Sadowa 1

05-090 Sękocin Nowy

Email:

biuro@internett.pl

NIP:

522-174-62-78

Godziny pracy:

poniedziałek-piątek: 8 - 18

sobota: 10 - 14

Grafika dekoracyjna
Grafika - ikona przesuń na górę.