Główne zdjęcie

Internet radiowy Falenty

Wyszukiwarka zasięgu

Falenty - Internet

Nasza firma specjalizuje się w montażu sieci radiowych i zapewnia najwyższy standard usługi w rozsądnej cenie. Ciągły rozwój technologiczny pozwala cieszyć się wysokim standardem połączenia internetowego również mieszkańcom mniejszych miejscowości. Oferta na internet radiowy w miejscowości Falenty skierowana jest zarówno do osób prywatnych, firm jak i podmiotów prowadzących działalność gospodarczą na terenie miejscowości.

Falenty — pakiety na internet Radiowy

Zapoznaj się z opisami trzech pakietów przygotowanych przez naszą firmę. Wybór odpowiedniego pakietu nie jest trudny. Musisz jedynie określić swoje wymagania dotyczące przepustowości łącza i kwotę, jaką chciałbyś przeznaczać na ten cel. Chciałbyś zostać użytkownikiem internetu radiowego w Falentach, ale nie jesteś pewien, który wariant będzie odpowiedni dla Ciebie? Już śpieszymy z pomocą! Opis każdej z opcji znajdujących się w naszej ofercie znajdziesz poniżej. Niezależnie od wybranych przez Ciebie parametrów gwarantujemy najwyższą jakość usługi i poziom zadowolenia klienta.

Internet Radiowy Falenty - pakiet Lekki

Prędkość: 20/1 MB/S

Brak limitu danych
70
miesięcznieBrutto

Ten pakiet to oferta, na jaką czekało wielu mieszkańców miejscowości Falenty. Internet radiowy w niskiej cenie pozwoli im cieszyć się dobrą jakością połączenia przy stosunkowo niewielkich nakładach finansowych. I Ty możesz zostać jednym z nich, dzwoniąc na nasz numer kontaktowy. Korzystasz z internetu sporadycznie? Używasz go głównie do komunikacji z innymi? Nie musisz już przepłacać za usługę, której możliwości nie będziesz wykorzystywał w pełni. Jesteśmy elastyczni w swoim podejściu do klientów i proponujemy Ci wybór pakietu adekwatnego do twoich potrzeb. Pakiet ekstra to idealny wybór dla osób w twojej sytuacji!

Internet Radiowy Falenty - pakiet Standard

Prędkość: 30/3 MB/S

Brak limitu danych
80
miesięcznieBrutto

Internet radiowy bezpośrednio do Twojego domu w Falentach. Szybko, sprawnie, z dbałością o każdy szczegół. Jeśli chcesz stać się posiadaczem najlepszego internetu radiowego, zadzwoń do nas i wybierz korzystną ofertę w pakiecie standard. W jaki sposób korzystasz zazwyczaj z internetu? Jakie są twoje typowe działania? Korzystanie z platform streamingowych, przeglądanie zawartości serwisów, lekcje i konferencje on-line. Rozrywka w postaci gier i treści multimedialnych. Kilka osób korzystających z połączenia jednocześnie. Stabilny i bezproblemowy transfer danych bez opóźnień i problemów technicznych. Wszystko to możliwe dzięki pakietowi standard oferowanemu przez naszą firmę.

Internet Radiowy Falenty - pakiet Premium

Prędkość: 40/4 MB/S

Brak limitu danych
100
miesięcznieBrutto

Nie jest istotne czy prowadzisz swój biznes w miejscowości Falenty, korzystasz z internetu w celach towarzyskich lub rozrywkowych. Wybór naszej firmy to gwarancja najwyższych standardów usługi w miejscowości Falenty. Bezpieczeństwo, stabilność, niezawodność. Pakiet Ultra dla najbardziej wymagających. Duże pliki? Pakiety danych wykraczające poza standardowe wymagania? Ważne wideokonferencje? Nie musisz już obawiać się, że twoje łącze nie sprosta wymaganiom. Istotna jest niezawodność, jaką oferuje internet radiowy. Pakiet Ultra to oferta skierowana do osób, dla których internet stanowi podstawowe narzędzie pracy lub komunikacji.

Kontakt – Internet Radiowy Falenty

Napisz lub zadzwoń i pozwól nam działać. Szybko i sprawnie dokonamy instalacji niezbędnych komponentów, abyś mógł korzystać z dobrodziejstw szerokopasmowego internetu w swoim domu lub lokalu użytkowym w Falentach. Już prościej się nie da! Internet radiowy na najwyższym poziomie.

Adres:

ul. Sadowa 1

05-090 Sękocin Nowy

Email:

biuro@internett.pl

NIP:

522-174-62-78

Godziny pracy:

poniedziałek-piątek: 8 - 18

sobota: 10 - 14

Grafika dekoracyjna
Grafika - ikona przesuń na górę.