Główne zdjęcie

Internet radiowy Bąkówka

Wyszukiwarka zasięgu

Bąkówka - Internet

Dołącz do stale powiększającego się grona naszych usługobiorców. Mamy usługę, którą powinieneś posiadać! Internet radiowy to stabilny sygnał na tym samym poziomie. To również płynne funkcjonowanie łącza, bez względu na ilość osób korzystających z niego w danej chwili. Dlaczego właśnie internet radiowy? Bo jest to najlepsza opcja na dostęp do sieci internet w miejscach, gdzie nie ma jeszcze poprawdzonych światłowodów.

Bąkówka — pakiety na internet Radiowy

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferując trzy pakiety do wyboru. Dokonaj wyboru adekwatnego do swoich potrzeb i ciesz się internetem radiowym już dziś! Poznaj każdy z trzech przygotowanych przez nas pakietów i wskaż ten, który najbardziej Ci odpowiada. Zdecyduj co dla Ciebie ważniejsze – optymalizacja kosztów, zwiększenie dostępnej prędkości przesyłowej, czy uzyskanie najwyższych możliwych osiągów łącza. Kliknij odpowiedni odnośnik poniżej. Przygotowaliśmy krótkie opisy dotyczące wszystkich trzech dostępnych pakietów. Dokonaj właściwego wyboru!

Internet Radiowy Bąkówka - pakiet Lekki

Prędkość: 20/1 MB/S

Brak limitu danych
70
miesięcznieBrutto

Pakiet ekstra. Przyjazny dla twojej kieszeni! Jest produktem skierowanym do tych mieszkańców Bąkówki, którzy nie mają wygórowanych potrzeb dotyczących prędkości przesyłowych, a na pierwszym miejscu stawiają oszczędność. To ekonomiczne rozwiązanie dla osób chcących uzyskać wysokiej jakości usługę w niskiej cenie. Nie musisz już przepłacać! Warto zwrócić uwagę na fakt, że komfort korzystania z internetu radiowego nie jest zarezerwowany tylko dla najbardziej aktywnych użytkowników sieci. Jeśli twoja aktywność w sieci jest ograniczona lub sporadyczna, nie jest podstawą twojego biznesu lub rozkładu dnia, ty również możesz wybrać łącze oparte na technologii radiowej. Umów wizytę naszych techników już dzisiaj, zostań jednym z zadowolonych usługobiorców

Internet Radiowy Bąkówka - pakiet Standard

Prędkość: 30/3 MB/S

Brak limitu danych
80
miesięcznieBrutto

Liczba godzin jaką spędzamy będąc online zwiększa się regularnie. Nie sposób nie docenić wpływu, jaki internet wywiera na nasze życie. Szeroki wachlarz możliwości, jakie oferuje, czyni je ciekawszym i łatwiejszym w wielu jego aspektach. Nauka, komunikacja, rozrywka — jeśli kilka osób korzysta z łącza jednocześnie, to jedynym rozsądnym rozwiązaniem będzie wybór internetu radiowego w pakiecie Standard. Pakiet Standard to najlepsze dostępne rozwiązanie dla użytkowników sieci o umiarkowanej aktywności. Gwarantujemy, że zaspokoi potrzeby typowego gospodarstwa domowego w zakresie korzystania z łącza internetowego przez domowników. Przekonaj się, że komfort oferowany przez ten rodzaj usługi wcale nie oznacza przesadnych kosztów. Czekamy na kontakt z twojej strony, aby już dziś umożliwić Ci korzystanie z pakietu standard. Chcesz zostać posiadaczem internetu radiowego? Aktualnie dostępne rozwiązania technologiczne pozwolą naszej firmie wykonać proces przyłączenia szybko i sprawnie!

Internet Radiowy Bąkówka - pakiet Premium

Prędkość: 40/4 MB/S

Brak limitu danych
100
miesięcznieBrutto

Ciesz się najwyższą jakością usługi w Bąkówce! Korzystaj z internetu radiowego już teraz! Pakiet Ultra to produkt z najwyższej półki. Król prędkości radiowych łącz internetowych. Usługa dla użytkowników, którzy całą swoją aktywność opierają na możliwościach, jakie daje internet. Zapraszamy firmy i osoby prowadzące działalność na terenie Bąkówki do korzystania z naszych usług!

Kontakt – Internet Radiowy Bąkówka

Jesteśmy firmą, która satysfakcję klienta stawia na pierwszym miejscu. Umówienie montażu wymaga jedynie kontaktu telefonicznego lub pisemnego z naszą firmą, a całą resztą zajmiemy się my. Wybierz usługi naszej firmy! Internet radiowy w najwyższym dostępnym standardzie już w twojej miejscowości!

Adres:

ul. Sadowa 1

05-090 Sękocin Nowy

Email:

biuro@internett.pl

NIP:

522-174-62-78

Godziny pracy:

poniedziałek-piątek: 8 - 18

sobota: 10 - 14

Grafika dekoracyjna
Grafika - ikona przesuń na górę.