Główne zdjęcie

Internet radiowy Antoninów

Wyszukiwarka zasięgu

Antoninów - Internet

Prawdziwa sensacja! Już teraz możesz umówić się na montaż internetu radiowego w Antoninowie. Chcesz korzystać ze wszelkich dobrodziejstw, jakie oferuje ten rodzaj łącza? Skontaktuj się z nami! Dokonamy instalacji niezbędnych komponentów w sposób szybki, fachowy i bezpieczny. Nasi fachowcy zjawią się w twoim domu w umówionym terminie i dokonają montażu urządzeń najnowszej generacji. Tobie pozostanie cieszyć się wysoką jakością oferowanej przez nas usługi.

Antoninów — pakiety na internet Radiowy

Kliknij odpowiedni odnośnik, aby zapoznać się ze szczegółami naszej oferty. Najwyższa jakość usługi dla naszych klientów to motto, jakim kierujemy się do momentu powstania naszej firmy. Przygotowaliśmy dla nich konkurencyjną ofertę, w trzech dostępnych odsłonach. Dywersyfikacja oferty pozwala nam zaspokoić potrzeby klientów i stawiać ich satysfakcję na pierwszym miejscu. Ty również chcesz zostać użytkownikiem internetu radiowego w miejscowości Antoninów? Nic prostszego! Wybierz odpowiedni pakiet i bądź online tak często, jak tylko chcesz. Przeczytaj przygotowane opisy każdej z trzech wersji dostępnej usługi. Masz swobodę wyboru! Dostosuj nasz produkt do swoich oczekiwań!

Internet Radiowy Antoninów - pakiet Lekki

Prędkość: 20/1 MB/S

Brak limitu danych
70
miesięcznieBrutto

Posiadanie łącza, którego możliwości nie wykorzystasz nawet w połowie? To bez sensu! Korzystaj z internetu ze świadomością, że ponosisz koszty adekwatne do realnego zużycia. Pakiet ekstra jest propozycją przeznaczoną dla osób korzystających z internetu w sposób sporadyczny. Internet radiowy przeznaczony jest nie tylko dla najbardziej wymagających użytkowników. Nie muszą oni uczestniczyć w wyścigu o maksymalną dostępną prędkość przesyłową. Do codziennych zastosowań najlepszy będzie pakiet ekstra. Przyjazny twoim finansom, dający jednak gwarancję płynnego, bezawaryjnego dostępu do internetu. Pakiet ekstra jest tani, ale gwarantujemy najwyższą jakość usług w jego ramach, bo dbamy o poziom zadowolenia każdego z naszych klientów.

Internet Radiowy Antoninów - pakiet Standard

Prędkość: 30/3 MB/S

Brak limitu danych
80
miesięcznieBrutto

Statystyczny użytkownik internetu codziennie spędza 6 godzin i 43 minuty online. To ponad ćwierć doby! To prawie 100 dni rocznie! A jeśli weźmiemy pod uwagę 7-8 godzin potrzebne na sen, zdamy sobie sprawę, że spędzamy ponad 40% dnia w wirtualnym, binarnym świecie sieci WWW. Internet radiowy sprawi, że czas ten wykorzystamy właściwie. Pakiet standard zapewni płynne działanie łącza, wysoką prędkość przesyłową, oraz brak awarii. Wybór naszych usług sprawi, że korzystanie z internetu stanie się przyjemne i komfortowe.

Internet Radiowy Antoninów - pakiet Premium

Prędkość: 40/4 MB/S

Brak limitu danych
100
miesięcznieBrutto

Wszędzie tam, gdzie szybkość i stabilność transmisji danych odgrywa kluczową rolę, pakiet Ultra będzie najlepszym wyborem. Firmy i osoby prowadzące działalność na terenie Antoninowa mają już teraz dostęp do narzędzia, jakim jest internet radiowy. Przedsiębiorca wybierający solidne, bezawaryjne łącze, inwestuje w lepsze funkcjonowanie swojego biznesu. Bardziej efektywne wykorzystanie zasobów ludzkich wspiera wyższą wydajność swoich pracowników – nie będą już tracić czasu i energii, korzystając z przestarzałych technologii. Jeśli nie możesz pozwolić sobie na stratę czasu, wybierz pakiet Ultra.

Kontakt – Internet Radiowy Antoninów

Zaufaj firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, skontaktuj się z nami już dziś. Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane posiadaniem internetu śradiowego we własnym mieszkaniu, domu, biurze lub warsztacie. Gwarantujemy sprawny i bezproblemowy przebieg całego procesu dokonania przyłączenia do sieci radiowej. Jeśli nie wyobrażasz sobie normalnego funkcjonowania bez dostępu do internetu, czas na jedyną słuszną decyzję! Chcesz zostać naszym klientem? Nic prostszego! Czekamy na twój telefon! Jeśli wolisz, możesz też wysłać wiadomość. Czekamy na kontakt z twojej strony!

Adres:

ul. Sadowa 1

05-090 Sękocin Nowy

Email:

biuro@internett.pl

NIP:

522-174-62-78

Godziny pracy:

poniedziałek-piątek: 8 - 18

sobota: 10 - 14

Grafika dekoracyjna
Grafika - ikona przesuń na górę.