Główne zdjęcie

Internet radiowy Stefanowo

Wyszukiwarka zasięgu

Stefanowo - Internet

Internet radiowy w Stefanowie? Czemu nie? Nieustannie zmieniające się możliwości techniczne dają nam taką sposobność. Co najważniejsze, nie musi być drogo. Chcesz doprowadzić internet radiowy do Twojego domu? Zostań naszym klientem i przekonaj się, jakie możliwości da ci użytkowanie takiego łącza internetowego.

Stefanowo — pakiety na internet Radiowy

Gospodarstwo domowe lub biznes, który znajduje się w miejscowości Stefanowo? Nasza oferta usatysfakcjonuje osoby korzystające z internetu w domu, biurze czy pracowni. Różni klienci mają różne potrzeby. Rozumiemy to, dlatego nasza firma oferuje trzy różne pakiety internetu radiowego w miejscowości Stefanowo. Potrzebujesz dostępu do internetu, ale nie jesteś pewien, jakie dokładnie powinny być jego parametry? Zapoznaj się z prezentowanymi poniżej opisami każdego z oferowanych pakietów, klikając w odpowiedni rozszerzenie sekcji.

Internet Radiowy Stefanowo - pakiet Lekki

Prędkość: 20/1 MB/S

Brak limitu danych
70
miesięcznieBrutto

Pakiet ekstra to wariant oferty kierowany do użytkowników, którzy nie spędzają w internecie większości swojego czasu. Pakiet ekstra internetu radiowego w Stefanowie spełni najprostsze potrzeby takich właśnie osób. Klienci, którzy cenią sobie komfort korzystania z łącza radiowego przy jednoczesnym ograniczeniu ponoszonych kosztów, powinny wybrać właśnie tę usługę. Przygotowana przez naszą firmę propozycja będzie dla nich idealnym rozwiązaniem. Zadzwoń umów spotkanie z naszymi wyspecjalizowanymi monterami. Jeśli wybierzesz naszą ofertę, korzystanie z internetu nigdy już nie będzie takie samo.

Internet Radiowy Stefanowo - pakiet Standard

Prędkość: 30/3 MB/S

Brak limitu danych
80
miesięcznieBrutto

Używając internetu codziennie do różnych celów, angażujesz połączenie wielowymiarowo na różne treści. Korzystanie z platform streamingowych, przeglądanie zawartości serwisów, lekcje i konferencje on-line. Rozrywka w postaci gier i treści multimedialnych. Kilka osób korzystających z połączenia jednocześnie. Stabilny i bezproblemowy transfer danych bez opóźnień i problemów technicznych. Wszystko to możliwe dzięki pakietowi standard oferowanemu przez naszą firmę. Doprowadzimy internet radiowy w Stefanowie bezpośrednio do Twojego domu. Szybko, sprawnie, z dbałością o każdy szczegół. Jeśli chcesz stać się posiadaczem najlepszego internetu radiowego w Stefanowie, zadzwoń do nas i wybierz korzystną ofertę w pakiecie standard.

Internet Radiowy Stefanowo - pakiet Premium

Prędkość: 40/4 MB/S

Brak limitu danych
100
miesięcznieBrutto

Pracujesz on-line, wiec jesteś w ciągłym kontakcie ze swoimi klientami i współpracownikami. Regularnie przesyłasz i odbierasz duże pliki, odbywasz wideokonferencje lub korzystasz z materiałów specjalizacyjnych. Internet jest twoim podstawowym narzędziem. Posiadasz biuro w Stefanowie lub prowadzisz działalność z własnego domu na jego terenie. Pakiet Ultra zapewni Ci najszybszy transfer, bezpieczeństwo przesyłanych informacji oraz komfort, jaki dać może internet radiowy. W pewnych kwestiach nie ma miejsca na półśrodki i wątpliwości. Oferowana przez nas usługa zaspokoi wszystkie twoje potrzeby.

Kontakt – Internet Radiowy Stefanowo

Skontaktuj się z nami, aby już teraz umówić się na montaż internetu radiowego w Stefanowie. Nasi fachowcy zjawią się w twoim domu i dokonają instalacji niezbędnych komponentów w sposób szybki, fachowy i bezpieczny. Tobie pozostanie cieszyć się wysoką jakością oferowanej przez nas usługi. Internet na miarę dwudziestego pierwszego wieku już od dziś w twoim domu.

Adres:

ul. Sadowa 1

05-090 Sękocin Nowy

Email:

biuro@internett.pl

NIP:

522-174-62-78

Godziny pracy:

poniedziałek-piątek: 8 - 18

sobota: 10 - 14

Grafika dekoracyjna
Grafika - ikona przesuń na górę.